Kurzemes Vārds

12:18 Otrdiena, 14. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pie ezera aug deviņstāvu nams

Sarmīte Pelcmane

"Ezerkrastā II", Reiņu meža ielā, turpina būvēt pavasarī uzsākto deviņstāvu daudzdzīvokļu māju. Būvētāji sola to pabeigt šovasar.

Pieprasījums pēc dzīvokļiem un to cenu kāpums ir pamudinājis uzņēmējus būvēt jaunas daudzdzīvokļu mājas ar kvalitatīvām komunikācijām un augstu energoefektivitāti. Pašlaik Liepājā īsteno vairākus daudzdzīvokļu namu projektus, ceļ arī kompānijas "Mēness nams" deviņstāvu namu mikrorajonā "Ezerkrasts II". Deviņstāvu māju būvē Liepājas būvuzņēmējs SIA "Būve".

Projekta attīstītāja SIA "Mēness nams" sola pārdomātu projektu klusā un sakārtotā vidē Reiņu meža ielā, ezera tuvumā, kā arī nodrošināt mājas iedzīvotājiem labas komunikācijas, ērtu automašīnas novietni apgaismotā stāvvietā, spēļu laukumu bērniem, pastaigu un atpūtas vietas iedzīvotājiem un to četrkājainajiem draugiem.

Ēkā būs 71 dzīvoklis ar platību no 34 līdz 90 kvadrātmetriem. Dzīvokļa cena noteikta no 1400 eiro par kvadrātmetru, bet izdevīgus kredīta nosacījumus sola piedāvāt "DnbNord banka". Jau tagad daļa dzīvokļu ir rezervēta.

Projekta attīstītājas SIA "Mēness nams" valdes loceklis Andrejs Ataršikovs norāda: "Vēloties iegādāties dzīvokli, šodien svarīga ir nama energoefektivitāte, jo lielāko daļu tā uzturēšanas veido maksa par komunālajiem maksājumiem – ūdeni, apkuri."