Kurzemes Vārds

11:23 Trešdiena, 19. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Re, kā gadījās

Jauno parakstu vēl nevar likt lietā

Kurš gan nezina teicienu no kinofilmas "Emīla nedarbi", ko sacīja galvenais varonis, pieķerts dzeram cukurūdeni: "Kad man nav naudas, tad es nevaru dzert, kad man ir nauda, tad es nedrīkstu dzert." Līdzīgā situācijā nonākusi Priekules domes priekšsēdētāja Vija Jablonska. Viņai un citiem domes darbiniekiem jau ilgāku laiku ir iegādāts elektroniskais paraksts. Patālu no Liepājas esošajai pašvaldībai tas būtu lielisks risinājums dokumentu vadāšanai šurpu turpu. "Bet nav, kur sūtīt," nopūšas V.Jablonska. Piemēram, bankas pa e–pastu vēl nesūta tādus dokumentus, kam varētu atbildēt, izmantojot elektronisko parakstu. Tā nu pašvaldībā turpina strādāt pa vecam – teju katru dienu brauc uz Liepāju ar papīriem.

Egons Dombrovskis stārtē TV seriālā "Svešā dzīve"

Liepājas teātra aktieris Egons Dombrovskis, kurš Latvijas profesionālā teātra mākslas sasniegumu apbalvošanas ceremonijā "Spēlmaņu nakts" saņēma gada labākā aktiera balvu par Ivana Voiņicka lomu izrādē "CV (Tēvocis Vaņa)", Jana tēlojumu "Killera dienasgrāmatā" un Vilcēnu izrādē "Sniegbaltītes skola", nesen aizvadījis pirmizrādi ar lielisku tēlojumu mūsdienu dramaturga Miro Gavrana "Viss par vīriešiem". Tagad Egons atsaucies uzaicinājumam iesaistīties "Latvijas Neatkarīgās televīzijas" seriālā "Svešā dzīve". E.Dombrovskis spēlēs cietumnieku Gati, Keitas meitas Santiņas tēvu. Pēc ieslodzījumā pavadītiem pieciem gadiem Gatis atgriezies mājās, un līdz ar to seriālā gaidāmi jauni notikumu pavērsieni.