Kurzemes Vārds

09:19 Sestdiena, 22. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Sieviete reibumā uzbrauc gājējam

Satiksmes negadījumu kārtējo reizi izraisījusi persona skurbulī – apreibusi sieviete ar auto uz pārejas notriekusi gājēju.

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Administratīvā biroja priekšnieks Modris Janeks pastāstīja, ka negadījums noticis 21.janvārī dažas minūtes pirms pulksten 9. 1966.gadā dzimusī Diāna, vadot automašīnu "Mazda 3" Liepājā pa Raiņa ielu, uzbraukusi 1946.gadā dzimušam vīrietim, kas brauktuvi šķērsojis pa gājēju pāreju. Cietušais nogādāts Reģionālajā slimnīcā. Par laimi, vīrietis smagas traumas nav guvis, viņa dzīvībai briesmas nedraudot. Taču Diāna tiesības tagad ir nodzērusi, jo pie stūres bija sēdusies 0,9 promiļu reibumā.

Ielec kanālā

19.janvārī desmit minūtes pirms pulksten15 Valsts policija saņēmusi informāciju no Reģionālās slimnīcas, ka Narkoloģijas nodaļā ievietots 1994.gadā dzimušais Mihails, kuram mediķi konstatējuši ķermeņa atdzišanu, kā arī narkotisko vai psihotropo vielu reibumu. Puisis uz slimnīcu nogādāts no Jaunās ostmalas, kur viņš, nezināmu motīvu vadīts, bija ielēcis Tirdzniecības kanālā.

Nazi iedur vēderā

22.janvārī pusstundu pēc pusnakts no Ģenerāļa Baloža ielas 39.nama pagalma uz Reģionālo slimnīcu nogādāts 1979.gadā dzimušais Aleksandrs, kuram mediķi konstatējuši virspusēju durtu brūci vēderā. Policija uzsākusi izmeklēšanu, taču cietušais neko daudz par notikušo nestāsta. Vīrietis tiesībsargiem norādījis tikai to, ka viņam esot uzbrucis un iedūris kāds "tumšs cilvēks".

Atvieglo garnadžu rosīšanos

Valsts policijā ar iesniegumu vērsies kāds vīrietis, kuram 20.janvārī ap desmitiem vakarā Grobiņā, Vītolu ielā 3, apzagta automašīna "VW Transporter". No tās salona nozagti divi maki ar automašīnas reģistrācijas apliecību, apdrošināšanas polisi, tiesībām, "Statoil" karti, LAMB klienta karti, NBS dienesta apliecību, SEB Unibankas kredītkarti, "Parex bankas" kredītkartēm u.c. dokumentiem. Policija meklē vainīgo. Jau noskaidrots, ka cietušais pats atvieglojis garnadžu rosīšanos – automašīna nav bijusi aizslēgta.

Aiznes instrumentus

21.janvārī ap pulksten 8 konstatēts, ka Liepājā, Zemnieku ielā 4, ļaundari izsituši individuālā komersanta "Rolands Bargais" loga stiklu, iekļuvuši telpās un aiznesuši instrumentus – figūrzāģi, perforatoru, leņķa slīpmašīnu. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Nepatika pret "BMW"

22.janvārī pēc pulksten diviem naktī Karostā vienlaikus sabojātas divas automašīnas "BMW". Kāds vīrietis policijā vērsies ar sūdzību, ka pie mājas, Atmodas bulvārī 8c, viņam piederošajai automašīnai "BMW X3" pārdurtas divas riepas. Kāds cits vīrietis sūdzas, ka tajā pašā laikā un vietā viņam piederošajai automašīnai "BMW 530" pārdurta viena riepa.

Ostā aizdegas iekrāvējs

21.janvārī īsi pirms pulksten 18 ugunsdzēsēji saņēmuši izsaukumu uz Ziemas ostu. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes inspektore Rita Seļezņeva "Kurzemes Vārdam" pastāstīja, ka 61.piestātnē bija aizdedzies dīzeļiekrāvējs "Calmar". Izdegusi transportlīdzekļa kabīne, dzinēja telpa un sadegušas iekrāvēja divas priekšējās riepas. Aizdegšanās iemeslu noskaidros Valsts policija, glābēji pieļauj, ka ugunsgrēka izcelšanās iemesls, visticamāk, ir īssavienojums mašīnas elektrosistēmā.