Kurzemes Vārds

23:04 Sestdiena, 28. marts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Abonēšanas centrs uzņēmis apgriezienus

Kristīne Pastore

Nobeigumam tuvojas pirmais mēnesis, kopš jaunizveidotais abonēšanas centrs "Kurzemes Vārds" piegādā liepājniekiem gan laikrakstu "Kurzemes Vārds", gan arī citas avīzes un žurnālus – kopskaitā ap 70. Par to, kā šis mēnesis aizvadīts, stāsta abonēšanas centra vadītāja SIGITA BENHENA.

"Abonēšanas centrs "Kurzemes Vārds" saviem klientiem laikrakstus piegādā, sākot no 2.janvāra. Kā jau paredzējām, mums kā iesācējiem šajā lauciņā jau pirmajās dienās radās arī dažādas problēmas. Tomēr, tās risinot, esam īstenojuši savu pamatuzdevumu – preses piegādi klientiem nodrošināt līdz pulksten 8. Tas arī izdodas – lielākā daļa abonentu izvēlētos preses izdevumus saņem jau pulksten 6.30," stāsta S.Benhena.

Viņa minēja vairākas problēmas, kuras pirmā mēneša laikā nācies risināt. Visupirms tās ir daudzdzīvokļu māju ārdurvis. Vienā vietā nomainīts kods un nav paziņots pastniekam, citā vietā aizmirsta iedot ārdurvju atslēdziņa. Otrā problēma – pastkastītes daudzviet ir sabojātas, ar izlauztām durtiņām vai uz tām nav saskatāmi dzīvokļu numuri. Līdz ar to tajās ieliktie laikraksti un žurnāli var nokļūt garnadžu rokās vai arī pastnieks var kļūdīties un ielikt nepareizā kastītē, mēģinot izskaitļot, kura īsti būs pareizā. Trešā – nereti pastniekiem rodas problēmas nogādāt sūtījumus uzņēmumiem un iestādēm, jo laikā, kad pastnieki dodas ceļā, tie vēl ir slēgti, bet pastkastīte atrodas aiz durvīm iekšpusē. Tiesa gan, ar daudzām iestādēm šī problēma jau atrisināta, vienojoties, ka pastniekam būs biroja atslēdziņa vai citādi.

Runājot par sūtījumu nonākšanu klientu pastkastītēs, S.Benhena precizēja: "Lai tas notiktu bez problēmām, ir tikai trīs pamatnosacījumi: pastkastītēm ir jābūt redzamā un pastniekam pieejamā vietā, tām ir jābūt slēdzamām un uz tām ir jābūt skaidri saskatāmam dzīvokļa numuram. Tas arī viss!"

Joprojām ik dienu abonēšanas centram zvana klienti, kuriem radušies sarežģījumi ar abonētās preses piegādi. "Tādā gadījumā mēs reaģējam nekavējoties, vispirms ar pastnieku izrunājot, kāds varētu būt iemesls problēmai. Ja noskaidrojam, ka kāds no izdevumiem patiešām nav piegādāts, uzaicinām klientu to saņemt pie mums tepat centrā vai paši to nogādājam klientam," stāsta S.Benhena. Viņa atgādināja, ka ikviens klients noteikti var zvanīt centram pa tālruni 3480578.

S.Benhena atgādināja arī to, ka līdzās abonēšanai nākamajam mēnesim abonēšanas centrs "Kurzemes Vārds" piedāvā arī pakalpojumu "Abonē šodien, saņem rīt!". Laikrakstu "Kurzemes Vārds" šādā veidā var abonēt līdz pulksten 18 un jau nākamajā rītā saņemt savā pastkastītē, savukārt laikrakstu "Diena" – līdz pulksten 12. Ja pasūtījums būs izdarīts vēlāk, laikraksts pastkastītē nonāks parīt.