Kurzemes Vārds

20:19 Piektdiena, 17. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Sportistus godina "mafijas" ballē

Andris Sudmalis

Vakar viesnīcas "Fontaine Royal Hotel" telpās norisinājās viens no gada centrālajiem Liepājas sporta dzīves sarīkojumiem – "Sporta laureāts – 2008". Lai arī dažādu sporta veidu pārstāvji laiku pa laikam mēdz sanākt uz formālākām un neformālākām tikšanās reizēm, citas tik kuplas sporta cilvēku kopā sanākšanas mūsu pilsētā nav.

Kā jau ierasts, arī šogad "Sporta laureāta" vakars norisinājās pēc vienota motīva. Ja pērn par sarīkojuma vadlīniju bija izvēlēta Tuvo Austrumu tēma, tad šogad valdīja mafijas gaisotne. To, ka darīšana ir ar nopietniem cilvēkiem, lika manīt jau ieeju mafijas kontrolētajā restorānā sargājošie apsargi. Domājams, ka Čikāgas slavenākie gangsteri ar pašu Alu Kaponi priekšgalā darītu jebko, lai tikai iegūtu sev tādu iespaidīgu parametru rokaspuišus.

Tomēr, vēl vairāk skaudības rūdītos mafiozi varētu radīt pasākuma galveno varoņu rindas, it sevišķi viesu platais gals – spēkavīrs Viktors Pevko un viņa domubiedri, kā arī viens no svinību goda viesiem, atraktīvais svarcēlājs un viens no savulaik spēcīgākajiem vīriem pasaulē Raimonds Bergmanis.

Mafijas vadoņu lomās iejutās gan viņš, gan pilsētas galva Uldis Sesks, viņa vietniece Silva Golde, kā arī Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretārs Mareks Gruškevics un citi prominentie viesi.

Precīzi kā Šveices pulkstenis laureātu apbalvošana gan nesākās, taču, uzņēmusi apgriezienus, tā noritēja visnotaļ raiti. Vēl vakara oficiālās daļas laikā klātesošos priecēja aktuālā televīzijas šova "Zvaigžņu lietus" dalībnieki Edijs Šnipke un Liene Zostiņa, bet jau vēlāk vakarā sportistus un sportistes uz dančiem vedināja grupas "Apvedceļš" spēlētās melodijas.