Kurzemes Vārds

00:27 Ceturtdiena, 26. novembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Ugunsgrēks paņem invalīda dzīvību

Ugunsgrēkā svētdienas rītā Vaiņodē gājis bojā invalīds. Liesmas bija pārņēmušas dīvānu un sienu trīs kvadrātmetru platībā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes inspektore Rita Seļezņeva. Ugunsdzēsēji noskaidrojuši, ka aizdegšanās iemesls bijis īssavienojums elektrosistēmā. Negadījumu izmeklē Valsts policija.

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse pastāstīja, ka ugunsgrēks vienstāva dzīvojamajā mājā, Dārza ielā 27, izcēlies 10.februārī pulksten 7.40. Dzīvojamā telpā pēc ugunsnelaimes likvidēšanas atrasts 1920.gadā dzimuša sirmgalvja līķis. Aizdegšanās iemeslus noskaidros kriminālprocesā, tas uzsākts pēc Krimināllikuma 13.nodaļas – par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību.

Maksas stāvvietā sabojā auto

10.janvārī ap pusvieniem dienā maksas stāvvietā, Siļķu ielā 35, kāda sieviete konstatējusi, ka viņas automašīnai "Opel Astra" sabojāts priekšējais spārns un ieplaisājis priekšējais stikls. Spēkrata saimniece likumsargiem norādījusi, ka viņai nodarīts 110 latu liels materiāls zaudējums.

Zog ar vērienu

Svētdien tirdzniecības centrā "Ostmala" sirojuši garnadži ar labu apetīti. Neilgi pēc septiņiem vakarā veikalā "RIMI", Kārļa Zāles laukumā, aizturēts 1990.gadā dzimušais Edgars, kurš mēģinājis iznest preces, par tām nesamaksājot 61,59 latus. Puisis vēlējies tikt pie gludekļa, sulas un degvīna. Ap pusdesmitiem vakarā turpat aizturēts 1963.gadā dzimušais Andris, kurš centies par velti tikt pie šokolādes, skuvekļa, cigaretēm un viskija. Preces abos gadījumos nebojātas palikušas veikalā. Edgaram sastādīts protokols par patvarību, savukārt Andris aizturēts, jo viņš jau nosacīti sodīts par zādzībām, bet vairākkārt pārkāpis tiesas uzliktā soda nosacījumus.

Dzērumā aizmirst bērnu

8.februārī ap pulksten 23 Pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz K.Valdemāra ielu, kur palīdzība bijusi nepieciešama Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekiem. Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute pastāstīja, ka dzīvoklī atradusies sieviete un viņas bērniņš. Sieviete alkohola psihozē nav bijusi spējīga parūpēties par savu mazuli. Māte nogādāta uz slimnīcu, bet viņas meitiņa – Bērnu patversmē, Jūrmalas ielā 2.

Nodedzina žogu

8.februārī dažas minūtes pēc septiņiem vakarā ugunsdzēsēji saņēmuši izsaukumu uz Krūmu ielu 18a. Dedzis privātmājas žogs vairāku kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēka izcelšanās iemesls bijis ugunsdrošības noteikumu pārkāpums, izmantojot atklātu uguni, ir noskaidrojuši glābēji.