Kurzemes Vārds

11:20 Trešdiena, 15. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Nedēļas jautājums

Liepājnieki saka narkotikām

Aktualizējies jautājums par bērniem un pusaudžiem, kuri lieto dažādas apreibinošas vielas. Diemžēl ir gadījumi, kad šāda rīcība beidzas letāli. Lai saprastu, cik plaši lieto narkotikas, portālā liepajniekiem.lv pagājušajā nedēļā jautājām: vai esat pamēģinājuši narkotiskās vielas? Apstiprinoši uz šo jautājumu atbildējuši 23 procenti no aptuveni 1000 aptaujas dalībnieku.

Ja vajag, attiecīgo stāvokli varu panākt arī bez šādām devām. Un nebūt ne sliktāku rezultātu.

Man tādām vielām būtu žēl naudas. Es par šo naudu labāk apceļoju apkārt pasaulei.

Ar pieciem latiem apkārt pasaulei neapceļosi.

Esmu pamēģinājis daudzko, bet atkarība, lomkas vai nepārvarama vēlme lietot gan vēl nav.

Prātā nenāk! Žēl veselības, žēl laika, žēl naudas. Vispār tāda skopa esmu.

Pats neesmu mēģinājis, bet viens otrs paziņa kādreiz ir paprovējuši gan ēteru, gan benzīnu. Par viņu gļukiem mēs vienmēr smējāmies, bet tagad tie ir normāli cilvēki. Kādreiz jaunatne nebija tik traki izlaidusies – kaut kā mācēja sevi kontrolēt.

Es tomēr pārāk sevi mīlu, lai tīšuprāt bojātu veselību ar visādiem draņķiem. Nekad neko tādu neesmu lietojis un netaisos to darīt. Pat otrādi – esmu atmetis arī alkoholu un smēķēšanu, un iegūtais rezultāts priecē – pazudušas visas elpošanas problēmas, kuras bija, kad pīpēju līdz 2,5 paciņām dienā. Uzskatu, ka ar visādu ķīmisko draņķu (līmes u.c.) lietošanu spēj aizrauties tikai garīgi nenosvērtas personas, kam tukšums galvā jāaizpilda ar ko citu.

Alkohols un cigaretes arī ir narkotikas, tikai legālas. Alkohols ir diezgan smaga narkotika, bet valsts vadītājiem ir izdevīgi, ka tauta dzer.

Tas viss tika radīts skaistiem brīžiem, bet cilvēks to sabojājis. Izdzerot glāzi vai divas šampanieša dzimšanas dienā, cilvēks kļūst atvērts, jautrs, smaidīgs utt. Tāpat ir ar labu konjaku, viskiju, tekilu, liķieri – ļoti mazās devās ir labi, bet, kad pārlieto, sākas lomkas, atskurbtuves, kautiņi un slepkavības.