Kurzemes Vārds

16:27 Svētdiena, 31. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Tas notika Liepājā februārī

1928.gadā
Latvijas Nacionālās jaunatnes savienība rīko sacensības boksā, kurās izcīna Vecvagara dāvāto balvu par skaistāko cīņu. Sacensībās piedalās ne tikai rīkotāju pārstāvji, bet arī bokseri no "Olimpijas", ASK un "Maccabi".

Sporta biedrība "Olimpija" par futbola treneri uzaicina Villiju Malošeku no Austrijas.

1938.gads
Par Liepājas čempioniem svarcelšanā kļūst Gēriks un Krauklis, kā arī Fricis Šulcs, kas labo pilsētas un Kurzemes rekordus.

1948.gadā
Liepājas basketbolisti viesojas Kauņā. Mūsu pilsētas vīriešu izlase pirmajā dienā izrāda nopietnu pretestību Kauņas izlasei, kura izcīnījusi PSRS čempiona nosaukumu, un liepājnieki zaudē tikai ar 31:39. Toties nākamajā dienā liepājnieki nespēj pretoties vietējai SKIF komandai, kurā spēlē PSRS izlases dalībnieki Butauts, Kulakausks, Petkēvičs un Lagunāvičs, un zaudē tai ar 24:61.

1958.gadā
Liepājas pludmalē ir pietiekoši bieza sniega kārta, lai rīkotu pilsētas meistarsacīkstes slēpošanā. Atsevišķās distancēs uzvar Hramcovs, Prima un Saharova, bet komandu cīņā 1.vietā "Dinamo" un 2.vietā Pedagoģiskais institūts.

1968.gadā
Latvijas meistarsacīkstēs basketbolā pēc 1.riņķa labas pozīcijas saglabā divas no trijām mūsu pilsētas komandām. "Sarkanā metalurga" vīrieši atrodas 2.vietā un turpina cīņu par čempiona nosaukumu, bet "Zvejnieka" sievietes ieņem 3.vietu.