Kurzemes Vārds

10:19 Pirmdiena, 24. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Kunga prātā un bez tiesībām

14.februārī dažas minūtes pirms pulksten 14 policijas darbinieki aizturējuši kārtējo dzērājšoferi, informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse. 1991.gadā dzimušais Kārlis vadījis automašīnu "Opel Omega" Dunalkas pagastā bez vadītāja apliecības un 1,79 promiļu reibumā.

Nelikumīgi gāž kokus

14.februārī Gramzdas pagastā Priekules mežniecības mežsargs konstatējis, ka 1.kvartāla 1.nogabalā nocirsti 37 augoši koki, kā arī 2.nogabalā – astoņi augoši koki. Materiālo zaudējumu vēl aprēķina, bet policijā uzsākts kriminālprocess par patvaļīgu koku ciršanu un bojāšanu.

Stacionē narkomānus

14.februārī ap pulksten 11 SIA "Būve" telpās, Ziemeļu ielā, kāda 1981.gadā dzimusi sieviete atradusies, iespējams, narkotisko vai psihotropo vielu reibumā. Viņa nogādāta Liepājas Reģionālajā slimnīcā ekspertīzei. Ap pulksten 19 tādu pašu iemeslu dēļ slimnīcā no Liepājas Policijas pārvaldes telpām nogādāts 1976.gadā dzimis vīrietis.

Izlaupa "Mitsubishi"

Valsts policija saņēmusi iesniegumu, ka no 13.februāra astoņiem vakarā līdz 14.februāra septiņiem rītā izdemolēta un apzagta automašīna "Mitsubishi Colt". Spēkratam izsists labās puses durvju stikls un no salona pazudis auto magnetolas "JVC" priekšējais panelis.

Mācoties braukt, trāpa grāvī

14.februārī ap pusdesmitiem vakarā Nīcas pagastā 1981.gadā dzimusi vadītāja ar automašīnu "Ford Probe" mācījusi braukt 1985.gadā dzimušu sievieti. Liepājas – Klaipēdas autoceļa 10.kilometrā apmācāmā nebija izvēlējusies ceļa apstākļiem piemērotu ātrumu, nenovaldīja auto un iestūrēja grāvī.

Vienrocim iebaro forintus

14.februārī dažas minūtes pirms pulksten 16 spēļu zālē "Fenikss", Ziemeļu ielā, laimesta izmaksas laikā kādā no automātiem konstatētas forintu monētas. Uzsākts kriminālprocess par krāpšanu.

Pa ielu pastaigājas kaila dāma

14.februārī ap pulksten 22.30 Pašvaldības policijas darbinieki Rožu ielā aizturējuši sievieti, kura pa ielu pastaigājās plika. Tā kā viņa uz jautājumiem neatbildēja, izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki, kuri sievieti nogādājuši slimnīcā, informēja Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute. Bet pēc pulksten 21 uz ielas atrasts vīrietis, kurš bija tā nosalis, ka nevarēja nosaukt savu vārdu. Arī viņš nodots mediķiem.

Turpina apdzirdīt pusaudžus

14.februārī sakarā ar Valentīna dienas pasākumiem pašvaldības policisti kopā ar Nepilngadīgo lietu nodaļas darbiniekiem veikuši pastiprinātu kontroli pilsētā vietās, kur pulcējas jaunieši, lai novērstu iespējamus likumpārkāpumus. Sastādīti vairāki protokoli nepilngadīgajiem par smēķēšanu, kā arī par apkārtnes piegružošanu. Pārbaudot pusaudžu datus, konstatēts, ka vienu no meitenēm meklē Valsts policija sakarā ar klaiņošanu. Pēc protokola sastādīšanas meitene nogādāta mājās un nodota aizbildnim. Reida laikā kontrolēti arī veikali, vai pusaudžiem nepārdod alkoholiskos dzērienus un cigaretes. SIA "Vakulas" veikalā "Fortūna" un SIA "Vēsts" veikalā "Prīmula" pārdevējas pārdevušas alkoholiskos dzērienus nepilngadīgajiem. Abām pārdevējam sastādīti protokoli. Par šādu pārkāpumu paredzēts naudassods līdz 250 latiem.

Meklē klaiņotājas

Valsts policija lūdz iedzīvotāju palīdzību, lai sameklētu divas pazudušas meitenes.

Viktorija Rudkovska (dzimusi 1991.gadā) 9.februārī ap pulksten 16 izgājusi no savas dzīvesvietas Liepājā, Ģenerāļa Baloža ielā 5, un viņas atrašanās vieta nav zināma. Meklējamās pazīmes: augums 165 cm, normālas miesas būves, tumšas krāsas mati. Bija ģērbusies zilās džinsu biksēs, melnā, siltā virsjakā ar kapuci, kurai ir pūkaina mala, sarkanos sporta apavos, uz rokas sprādze zeltainā krāsā.

Nadežda Čumaka (dzimusi 1992.gadā) arī 9.februārī ap pulksten 14 izgājusi no savas dzīvesvietas Liepājā, Baltijas ielā 11, un līdz šim brīdim nav zināma viņas atrašanās vieta. Pazīmes: augums 152 cm, normālas miesas būves, gaiši, astē sasieti mati līdz pleciem. Īpaša pazīme – šķielē. Bija ģērbusies zilās džinsu biksēs, oranžā dūnu vējjakā, melnos pusgaros zābakos.

Ja kādam ir zināma šo meiteņu atrašanās vieta, policija lūdz zvanīt pa tālruni 3404531, 3404678 vai 3404502 vai vērsties personīgi policijā.