Kurzemes Vārds

07:19 Svētdiena, 19. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Re, kā gadījās

Uz barikādēm vai uz erotisko festivālu?

Kad 1932.gadā Parīzes nabadzīgais slānis saņēma skrejlapiņas, kurās būtu bijis jābūt aicinājumam uz sacelšanos pret armiju, ko bija uzsākuši studenti, viņi ieraudzīja, ka patiesībā viņus mudina apmeklēt Latvijas galvaspilsētā šās nedēļas nogalē notiekošo erotisko festivālu–izstādi "Erots – 2008". Un parīzieši neraksturīgi tam laikam ieraudzīja maz apģērbtus ļaudis, kuri nekaunas izrādīt visus savus labumus. Nē, nē, tass nav nekāds vēstures apslēpts fakts vai kadrs no kādas topošās fantastiskās filmas! Izrādās, šādu jociņu mūzikla "Nožēlojamie" pēdējā izrādē bija izspēlējuši stiprā dzimuma aktieri. Viena no ubadzēm jeb liepājniece Igeta Gaiķe atzīst, ka aktrises, ieraudzījušas erotiska rakstura lapiņas, nav spējušas vien apslēpt smaidu, tāpēc skatītājiem šķitis, ka došanās uzbrukumā pret armiju, piepulcēšanās revolucionāriem nabadzīgi tērptajiem ļaudīm patiešām sagādā lielu prieku un patikšanu.

Bet lapiņu izdalīšanas brīdī asprāši vēl nenojauta, ka visiem mūzikla dalībniekiem tik tiešām pasniegs ielūgumu uz "Erota – 2008" balli. Tā teikt, pierunāja!