Kurzemes Vārds

09:21 Otrdiena, 7. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Atkal pieviļ ziemas ceļš

Ziemas ceļš mūspusē autobraucējus kārtējo reizi pārsteidzis nesagatavotus. Piektdien un sestdien noticis ievērojams skaits satiksmes negadījumu – gan bijušas sadursmes, gan auto ieslīdējuši grāvjos, gan taranēti stabi un žogi, pastāstīja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse.

15.februārī ap pusdeviņiem no rīta automašīnas "Opel Astra" vadītāja, stūrējot spēkratu Liepājā pa Raiņa ielu, nav ņēmusi vērā ceļa apstākļus, kādēļ sadūrusies ar tajā pašā virzienā braucošu "Citroen V", kas no radītā trieciena uzbraucis vēl "VW Passat". Ap pulksten 12.30 automašīnas "Toyota Corolla" šoferis Liepājas – Lietuvas autoceļa 44.kilometrā nav ticis galā ar vadību. Brauciens beidzies grāvī, turklāt uzbraucot stabam. Ap pulksten 17 "Audi A6" vadītājs, braucot Liepājā pa Brīvības ielu, nav ņēmis vērā ceļa apstākļus un uzbraucis tajā pašā virzienā braucošai automašīnai "Ford Fiesta", kas trieciena rezultātā sadūrusies vēl arī ar priekšā braucošu "Suzuki Vitara". Ap sešiem pievakarē džipa "Suzuki Grand Vitara" vadītāja Nīcas pagastā nav ņēmusi vērā ceļa un laika apstākļus, netikusi galā ar automašīnas vadību, kādēļ tā nobraukusi no ceļa un apgāzusies. Pusstundu vēlāk "BMW 725" šoferis Rīgas – Liepājas šosejas 178.kolometrā neticis galā ar vadību un nobraucis no ceļa grāvī.

Reģistrēti arī citi negadījumi. Par laimi, nevienā no tiem cilvēki nav cietuši.

Pakrītot gūst traumas

15.februārī dažas minūtes pirms pusnakts Liepājas Reģionālajā slimnīcā ievietots 1974.gadā dzimis vīrietis, kuram mediķi konstatējuši galvas sasitumu, smadzeņu satricinājumu, kā arī alkohola reibumu. Likumsargi noskaidrojuši, ka vīrietis miesas bojājumus guvis, krītot Zivju ielā, informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse.

Grūsta policistu

15.februārī ap septiņiem vakarā Valsts policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Kuršu ielu, kur 1968.gadā dzimusī Jeļena lamājusies necenzētiem vārdiem. Turklāt sieviete neglītās izdarības nav pārtraukusi arī policistu klātbūtnē – viņa ne tikai turpinājusi lamāties, bet arī nav pakļāvusies policistiem un pretojusies, grūstot policijas darbinieku. Kareivīgajai sievietei noformēts protokols.