Kurzemes Vārds

13:23 Trešdiena, 5. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Mana dienasgrāmata

Svaigs pavasara gaisa malks steidzīgajiem
Silvija Leja, Liepājas rajona Skolēnu interešu centra direktores vietniece

Sestdien, 16. februārī
Šodien darbā ir brīvdiena, tāpēc varu veltīt laiku sev. Rīts gan sākas ar uzkopšanas darbiem mājās, taču tad dodos uz baseinu. Peldēšana ir mans relaksēšanās veids, kam cenšos atrast laiku vismaz reizi nedēļā. Tad ar meitām un mazmeitu Anniju dodamies iepirkties. Nopērku arī teātra biļeti, lai nākamnedēļ varētu beidzot noskatīties jauno izrādi "Viss par vīriešiem". Vakarā neiztrūkstošs rituāls ir "Prāta bankas" skatīšanās. Esmu erudīcijas spēļu cienītāja, un vēlāk pārslēdzu kanālus, lai noskatītos arī "Vai esi gudrāks par piektklasnieku?". Zinu, ka agrāk vai vēlāk arī pati šai spēlei pieteikšos.

Svētdien, 17. februārī
Svētdienas mūsu mājās sākas ar "Superbingo" spēli. Šoreiz uz laukiem nebraucu, jo pie manas mammas dodas jaunākā meita ar savu draugu. Protams, pēc viņu atgriešanās māja ir pilna lauku labumiem! Pēc mielošanās ķeros pie mācībām. Studēju maģistrantūrā, un pēc nedēļas būs klāt kārtējā sesija, taču mājasdarbi vēl nepildīti. Lasu Labklājības ministrijas pētījumu par darba apstākļiem. Arī tas mācību nolūkos. Bet vakarā no izklaides raidījumiem izvēlos šovu "Dejo ar zvaigzni". Dažas no zvaigznēm uz deju grīdas jūtas tik nedroši, ka man pat kļūst to žēl, taču es zinu, ka viņi pamazām vien izkops savu dejotprasmi un priecēs mūs ar skaistiem priekšnesumiem.

Pirmdien, 18. februārī
Kā parasti, pirms astoņiem jau esmu darbā un sāku ar e–pasta pārskatīšanu. Atbildu uz vēstulēm, un klāt iknedēļas plānošanas sanāksme, kad ar kolēģēm vērtējam aizvadīto nedēļu un apspriežam aktualitātes. Šorīt nams pilns ar skolēniem un skolotājiem, jo pie mums notiek olimpiāde. Vēlāk nodarbojos ar dažādiem organizatoriskiem darbiem. Ar rajona skolēnu deju kolektīvu virsvadītāju Ivetu Dambi saskaņojam gaidāmā deju koncerta "Sadancis" programmu, sazinos ar Kazdangas Kultūras namu, kur koncerts notiks, un vēl nokārtoju virkni citu lietu.

Otrdien, 19. februārī
Šorīt strādāju ar dokumentiem un sakārtoju rēķinus. Bet vēlāk gatavojos ceturtdien gaidāmajam skolu direktoru vietnieku semināram, kurā arī man jādalās savās atziņās, ko guvu konferencē par skolas vides nozīmi. Nekā jauna pateikt laikam nevarēšu – svarīgi, lai skolā visi savstarpēji sadarbotos un gan skolēniem, gan skolotājiem būtu izstrādāta kvalitatīva atbalsta sistēma. Vakarā tieku pie novēlotas Ziemassvētku dāvanas – izmantoju skaistumkopšanas salona "Kolonna" dāvanu karti sevis sakopšanai.

Trešdien, 20. februārī
Agrs rīts, jo man jābrauc uz Rīgu, tomēr uz autobusu eju lēnām, pa ceļam cenšoties izbaudīt pavasarīgo gaisu. Brauciena mērķis ir rajonu koordinatoru sanāksme Valsts jaunatnes iniciatīvu centrā par aktivitātēm pasākumu ciklā "Tu esi Latvija!", kas veltīts Latvijas Republikas 90.dzimšanas dienai. Jauni pasākumi un pienākumi, jaunas rūpes.

Mājās braucot, atceros par saplīsušo ūdenssildītāju un ceru, ka mani izpalīdzīgie znoti būs to salabojuši.

Ceturtdien, 21. februārī
Pasākumu diena. Sākam ar skolu direktoru vietnieku semināru, kurā apspriežam dažādas aktualitātes un es uzstājos ar ziņojumu, bet tūlīt pēc tā dodos uz Kazdangu, kur kopā uz koncertu sabrauc 3.–4. klašu deju kolektīvi no visa Liepājas rajona. Esmu gandarīta par draudzīgo, saulaino un skaisto koncertu, ko skolotāji kopā ar bērniem sagatavojuši. Mazajiem dejotājiem kā balva ir pēc koncerta sarīkotā diskotēka, kurā viņi var izjautroties pēc sirds patikas, bet kolektīvu vadītāji tikmēr apspriežas par aktuāliem jautājumiem un sāk jau apspriest arī pēc dažiem gadiem paredzētos Skolēnu dziesmu un deju svētkus – tie pienāks daudz ātrāk, nekā liekas.

Piektdien, 22. februārī
Pirms darba dodos iepirkties, jo šī ir mana dežurdiena, un pēc mūsu kolektīva tradīcijas tas nozīmē, ka es atbildu par to, lai manas kolēģītes šodien būtu paēdušas un padzērušas.

Pievēršos jaunās nedēļas plāniem un saprotu, ka būs krietni jāpiepūlas, lai visur pagūtu. Vienlaikus jābūt divos semināros un vēl pašas studiju nodarbībās. Kaut ko nāksies laist garām! Vēl uzrunāju cilvēkus, kas darbosies skatuves runas konkursa žūrijā, un tad jau pamazām domās esmu brīvajās dienās. Kā jau piektdienā!