Kurzemes Vārds

23:50 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Nodeg šķūnis

Sestdien ap pustrijiem dienā ugunsgrēks izcēlies Pulkveža Brieža ielā 20. "Kurzemes Vārds" nelaimes vietā noskaidroja, ka dega šķūnis. Kaut arī ieradās divas ugunsdzēsēju ekipāžas, būvi glābt neizdevās – sausais koka šķūnis nodega kā lāpa. Par laimi, cilvēki necieta. Glābējiem no liesmām, kas stiprajā vējā bija milzīgas, izdevās paglābt blakus esošās dzīvojamās mājas.

Uz pārejas notriec gājēju

23.februārī dažas minūtes pēc pulksten 16 automašīnas "BMW 725" 1981.gadā dzimušais vadītājs, Liepājā braucot pa Brīvības ielu, krustojumā ar Dzelzceļnieku ielu uzbraucis 1943.gadā dzimušai gājējai, informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse. Sieviete ielu šķērsojusi pa gājēju pāreju, kas aprīkota gan ar ceļa zīmēm, gan horizontālo apzīmējumu. Cietusī nogādāta Reģionālajā slimnīcā.

Dzērumā un bez tiesībām

Likumsargi notvēruši kārtējo dzērājšoferi. 1985.gadā dzimušo Jāni policisti aizturējuši 23.februārī Aizputē, kad viņš automašīnu "Dodge Grand Caravan" kunga prātā stūrējis pa Liepājas ielu. Jānim nav arī noteiktā kārtībā iegūtas vadītāja apliecības.

Zirgu salā atrod mirušo

23.februārī ap pulksten 15 Zirgu salā uz dambja atrastas cilvēka ķermeņa daļas sadalīšanās stadijā. Uzsākts kriminālprocess, lai noskaidrotu apstākļus.

Skurbulī uz ielas uzstumj mazuli

23.februārī īsi pirms pulksten 17 Priekulē, iepretī Aizputes ielas 5.namam, kāda 1977.gadā dzimusi sieviete uz brauktuves uzstūmusi ratiņus ar mazgadīgu bērnu. Viņa pati bijusi tik iereibusi, ka streipuļojusi. Par mazuļa apdraudēšanu sievietei noformēts protokols.

Jaguārs aizbrauc bez saimnieces

22.februārī ap pusastoņiem vakarā plāni klājies kādai 1982.gadā dzimušai sievietei. Viņa automašīnu "Jaguar S Type" novietojusi stāvēšanai Zvejnieku alejā, uzkalnā pie suņu pastaigu laukuma. Tā kā nebija veikti visi drošības pasākumi, lai novērstu mašīnas izkustēšanos no vietas, transportlīdzeklis noripojis no uzkalna un ietriecies pastaigu laukuma žogā.

Sērfotājs slīcis, jo salūzis dēlis

"Kurzemes Vārds" jau rakstīja, ka 22.februārī ap puspieciem dienā glābēju palīdzība pie Ziemeļu mola bija nepieciešama sērfotājam, kurš slīka. Noskaidrots, ka 1978.gadā dzimušajam sērfotājam salūzis sērfinga dēlis, tāpēc viņš saviem spēkiem netika krastā.