Kurzemes Vārds

16:31 Svētdiena, 5. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Nedēļas jautājums

Liepājnieki labprāt skatās šovus

Televīzijā arvien biežāk un skaļāk tiek pieteikti dažādi šovi, iesaistot tajos sabiedrībā populārus cilvēkus. Bieži tajos sastopami arī liepājnieki. Pagājušajā nedēļā portālā liepajniekiem.lv jautājām, vai skatāties televīzijas izklaides šovus? Lielākā daļa – 60 procentu – respondentu atbildējuši apstiprinoši, 34 procenti tos neskatās, bet 6 procentiem portāla apmeklētāju pie sirds iet tikai tie šovi, kuros piedalās liepājnieki.

Kad galīgi nav ko skatīties, tad var palūrēt, kā tie tautas populārie jampampiņi ākstās, bet nopietni tos šovus es neuztveru. Lieki pavadīts laiks.

Šovus vairāk skatos Krievijas televīzijā – tie kvalitatīvāki. Latviešu šovi tādi saraustīti, nervozi, samāksloti. Vislabākais bija "Dejo ar zvaigzni". Bet dziedāšanas šovus gan nevajadzētu rīkot – tīrās šausmas.

Jā, skatos, un patīk, ka liepājnieki tik braši turas. Tā turpināt!

Sāk jau kaitināt tās zvaigznes. Vienreiz parādīja un pietiek, bet tagad tie šovi cits pēc cita, un jēgas nekādas.

Beidzot varu izteikt savu publisko fui! televīzijai. Neskatos un droši vien pat maksātu, lai man nebūtu televizora. Kaut gan dažreiz noder.

Bet kādēļ tik ļoti visi jānoliek? Ir taču iespēja neskatīties, ja nepatīk.

Daudzi cilvēki pelnījuši atzinību, gan uzņēmēji, kuru nodokļi veido lielu Liepājas budžeta daļu, gan Liepājas iedzīvotāji, kuri savu zirnīti ieliek zirņu kaudzē! Lai Dievs svētī visus liepājniekus un lai mūs pavada optimisms, jo tikai tas un pozitīva darbība mums palīdzēs attīstīties.

Svētdienas vakaros, kad rāda tos murgus, es vienkārši tinos prom no mājām.

Skatos, kur piedalās Ivo un Edijs, un turu par viņiem īkšķi. Vispār liepājnieki labākie visos šovos.