Kurzemes Vārds

05:49 Sestdiena, 25. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Vēstule

Par "Biļešu paradīzes" kases bojājumiem Latvijas 1.rokkafejnīcā

Atsaucoties uz 13.martā laikrakstā "Kurzemes vārds" publicēto rakstu "Alus sabojā biļešu kasi", informēju, ka šajā rakstā apgalvotais neatbilst patiesībai.

Tehniski bojājumi "Biļešu paradīzes" kasē tika konstatēti jau pagājušās nedēļas ceturtdienas vakarā, 6.martā, ko apliecina šī fakta fiksēšana kases aparāta "Kases grāmatā". Bojājumi nav saistāmi ar Dziesmu svētku biļešu tirdzniecību. Kā jebkura tehnika, arī šis kases aparāts nav pasargāts no tehniskiem defektiem. Pagājušās piektdienas rītā šo aparātu steidzami pats personiski nogādāju Rīgā, lai pēc iespējas ātrāk tam tiktu veikts tehniskais remonts un biļešu tirdzniecība atjaunotos.

Ceturtdien, 13.martā, biļešu tirdzniecība "Biļešu paradīzes" kasē Latvijas 1.rokkafejnīcā tika atjaunota.

SIA "Biļešu paradīze" un Latvijas 1.rokkafejnīca atvainojas par sagādātajām neērtībām, kuras liepājniekiem radās bojātā "Biļešu paradīzes" kases aparāta dēļ. Šie notikumi pilnīgi noteikti nav saistāmi ar ļaunprātīgu biļešu tirdzniecības apturēšanu. SIA "Biļešu paradīze" un Latvijas 1.rokkafejnīca ir ieinteresēta, lai biļešu tirdzniecība noritētu bez nepatīkamiem starpgadījumiem un netiktu pārtraukta.

Viens no Latvijas 1.rokkafejnīcas īpašniekiem
Mareks Mediņš