Kurzemes Vārds

10:46 Svētdiena, 5. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Izraisa avārijas

25.martā desmit minūtes pirms astoņiem no rīta satiksmes negadījumu mūsu pilsētā izraisīja automašīnas "VW Golf" vadītāja. Lēņu ielā, atpakaļgaitā izbraucot no pagalma, jaunās sievietes vadītais auto sadūrās ar stāvošu automašīnu "Opel Calibra", kuru tās šoferis bija novietojis tam neparedzētā vietā, informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse. Savukārt neilgi pēc pulksten 17 negadījums notika K.Ūliha un Vītolu ielas krustojumā. Stūrējot braucamo pa Vītolu ielu, automašīnas "Audi A6" vadītājs krustojumā ar K.Ūliha ielu neievēroja ceļa zīmes "Dodiet ceļu!" prasības un izraisīja sadursmi ar pa galveno ceļu braucošu automašīnu "VW Golf". Cilvēki, par laimi, nevienā no negadījumiem nav cietuši.

Apzog strādnieci

Valsts policija saņēmusi iesniegumu par to, ka 25.martā neilgi pēc pieciem pēcpusdienā sieviete konstatējusi, ka no darba vietas akciju sabiedrībā "Liepājas metalurgs", Brīvības ielā 93, pazudis naudas maks ar vadītājas apliecību, apdrošināšanas kartīti, 25 lati un divas norēķinu kartes.

Izsit logu skolai

26.martā ap pusdiviem naktī Valsts policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Liedaga ielu. Liepājas 2.vidusskolai pagaidām nenoskaidrotas personas bija izsitušas pakešu loga stiklus. Materiālo zaudējumu aprēķina.

Nepaceļ karogus

25.martā par karoga nepacelšanu Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā, Pašvaldības policijas darbinieki noformējuši 27 konstatēšanas aktus, informēja Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute. Lietvedība uzsākta arī par karoga zaimošanu. "Kurzemes Vārds" jau informēja, ka K.Ukstiņa ielā pie 20.nama šajā dienā bija izkārts saplēsts karogs.

Pavasaris nāk ar caurumiem

Bīstamu bedru skaits ielās palielinās, pieaug arī tajās sabojāto automašīnu skaits. Turklāt "Kurzemes Vārds" novēroja, ka radušies arī jauni melnie caurumi pilsētā.

Par bedrēm ielās Komunālajā pārvaldē jau skaidroja, ka masveida ielu remontdarbi un bedrīšu lāpīšana sāksies, kad iestāsies siltāks un sausāks laiks, jo asfalta liešana peļķēs ir nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšana.

Savukārt vaļējo aku problēma, kas pēdējā laikā bija pieklususi, nu par sevi atkal atgādina. Jau kopš marta sākuma vaļēja aka ir Grīzupes ielā, tieši uz brauktuves iepretim bijušajai Cukurfabrikas administrācijas ēkai. Pie melnā cauruma gan novietota brīdinājuma zīme, taču tā nereti tiek apgāzta vai pārvietota. Bet pati bedre ir ļoti bīstama, sevišķi kājāmgājējiem, jo tā ir vairāk nekā trīs metrus dziļa. Vaļēja aka jau aptuveni mēnesi ir arī blakus iebrauktuvei uz Ziemeļu mola. Un arī šis melnais caurums vislielākos draudus rada tieši gājējiem.