Kurzemes Vārds

10:09 Svētdiena, 29. novembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Sola savākt būvgružus

Kristīne Pastore

Klaipēdas ielas galā esošo deviņstāvu māju iedzīvotāji jau vairākkārt ir sūdzējušies "Kurzemes Vārdam" par to, ka celtnieki, kas būvē dzīvojamo māju tramvaja galapunktā, piecūko tur esošo dīķīti.

Kā pārliecinājās "Kurzemes Vārds", tajā patiešām peld gan plēves gabali, gan arī no jaunbūves puses sasviesti balti ķieģeļi un citas drazas. Viena no iedzīvotājām, kas gan savu vārdu nevēlējās nosaukt, pastāstīja, ka pati redzot, kā celtnieki nevajadzīgos baltos ķieģeļus nevis sametot kaudzē pie mājas pamatiem, bet noripinot lejā un noslīcinot dīķītī. Viņa gan sacīja, ka saprotot – celtniecības darbi nav nekāda laboratorijas padarīšana, tomēr neticot, ka tās drazas vēlāk kāds no ūdens izcels.

"Kurzemes Vārds" sazinājās ar firmu "Remonts K", kas ir šī objekta ģenerāluzņēmējs. Tā grāmatvede Lilija Kesenfelde sacīja, ka jau pirms pāris nedēļām esot bijusi saruna ar apakšuzņēmumu "Big grupa", kas strādā šajā objektā, par to, ka jāsavāc plēves, kas stiprā vēja laikā izpūstas pa apkārtējo teritoriju un iepūstas arī dīķī. "Protams, ka mēs teritoriju sakārtosim, ja tur ir vēl kādas nekārtības," sacīja L.Kesenfelde un solīja sazināties ar jau minētā apakšuzņēmuma būvdarbu vadītāju.