Kurzemes Vārds

14:14 Otrdiena, 14. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Brūzis pagrīdē

Pārbaudot saņemto informāciju par nelegālā alkohola glabāšanu O.Kalpaka ielā 73, Pašvaldības policijas Analītiskā dienesta darbinieki konstatēja, ka kāda dzīvokļa īrniece – 1931.gadā dzimusī Gaida – virtuvē, zem grīdas ierīkotajā pagrabā, glabā 9 litrus nelegālā alkohola. Slēptuvē atradās arī nelegālā alkohola dzesēšanas ierīce. Dzira atsavināta, uzsākta lietvedība par nelegālā alkohola glabāšanu.

Bēgot no policijas, izraisa avāriju
Ita Cērmane

Negadījums, kurā cieta cilvēks, vakar pēc trijiem dienā notika Liepājā, Ventspils un Mucenieku ielas krustojumā. Motociklists, bēgot no policijas, ietriecās automašīnā.

Kā negadījuma vietā noskaidroja "Kurzemes Vārds", motocikla "Kawasaki" gados jaunais vadītājs traucies pa Ventspils ielu, kad viņu apstāties aicinājis Ceļu policijas darbinieks. Motociklists likumsarga prasībai nav pakļāvies – tā vietā viņš palielinājis ātrumu un meties bēgt. Līkumā, Ventspils un Mucenieku ielas krustojumā, motociklists nebija novaldījis braucamo un ietriecies ielas malā apstādinātā automašīnā "Honda Civic".

Abas mašīnā braukušās sievietes pastāstīja, ka viņas apturējušas automašīnu, lai ieietu veikalā "Beta", kad spēkratam sānos, noraujot tā aizmugurējās kreisās puses durvis, milzīgā ātrumā braucot, ietriecies motocikls. Jaunais vīrietis trieciena dēļ apkritis un vēl labu gabalu šļūcis pa ielu uz priekšu.

Negadījumā cieta pats avārijas izraisītājs. Viņš ar kājas traumu tika nogādāts Liepājas Reģionālajā slimnīcā. Sieviete, kuras automašīnā motociklists ietriecās, pateicas Dievam, ka vēl nebija paspējusi no mašīnas izkāpt, lai dotos uz veikalu. Trieciens bija tik spēcīgs, ka auto tika uzgrūsts uz ietves.

Bunkā uzrok bumbas

8.aprīlī mūsu rajonā kārtējo reizi atrasti sprādzienbīstami priekšmeti. Kā informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse, ap diviem dienā policija saņēma informāciju, ka Bunkas pagastā birztalā pie Izriedas muižas atrasti 40 artilērijas lādiņi. Par atradumu paziņots Nesprāgušās munīcijas neitralizācijas pārvaldei, kuras darbinieki atradumu neitralizēs.

Izlaupa spēkratus

Naktī uz 9.aprīli mūsu pilsētā aplaupīti divi spēkrati. Laikposmā no 8.aprīļa pusseptiņiem vakarā līdz 9.aprīļa pusseptiņiem no rīta Krūmu ielā pie mājas novietotam transportlīdzeklim "Mercedes Benz Sprinter" atlauztas durvis un no salona nozagtas astoņas koka durvis un perforators "Bosch". Tajā pašā laikā līdzīga zādzība notikusi Šķēdes ielā. Tur automašīnai "Opel" izsists stikls, un no spēkrata pazuduši elektroinstrumenti – urbis un elektriskais skrūvgriezis, radot 180 latu lielu materiālo zaudējumu. Policijā par abām zādzībām uzsākti kriminālprocesi.

Caur logu apzog dzīvokli

Valsts policijā ar sūdzību vērsies kāds liepājnieks, kurš 9.aprīlī ap pieciem no rīta konstatējis, ka Zirņu ielā no mājas caur neaizvērtu dzīvokļa logu nozagts portatīvais dators "Acer" un mājas kinozāle "Philips", kā arī mobilais tālrunis "Sony Ericson" un pultis. Vīrietis likumsargiem norādījis, ka viņam radīts materiālais zaudējums 800 latu apmērā. Policijā uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Glābj apreibušos

9.aprīlī neilgi pēc vieniem dienā no kāpņu telpas Atmodas bulvārī 14 uz Liepājas Reģionālo slimnīcu nogādāta un Reanimācijas nodaļā ievietota 1989.gadā dzimusi jauniete. Miesas bojājumi nav konstatēti. Policija pieļauj iespēju, ka viņa, iespējams, saindējusies ar alkoholu vai medikamentiem. Arī vakarā, dažas minūtes pirms pulksten 22, stacionārā nogādāti jaunieši. No Roņu ielas 7 stacionēti 1995., 1996.un 1993.gadā dzimuši jaunieši, kuri atradās medikamentu ietekmē. Turklāt 1996.gadā dzimušais puisis bija izsludināts meklēšanā no Ventspils policijas pārvaldes. Par jaunieti un viņa atrašanās vietu paziņots Ventspils kolēģiem. Atgādināsim, ka jau dienu iepriekš Liepājā, apreibinājusies ar medikamentiem, tika atrasta meitene, kuru meklēja Ventspils policija.

Slimnīcā siro garnadži

Valsts policija saņēmusi iesniegumu par to, ka 9.aprīlī garnadži sirojuši Liepājas Reģionālajā slimnīcā. Ap pulksten 11.30 Slimnīcas ielā 25, Liepājas Reģionālās slimnīcas telpās, septiņām apkopes nodaļas darbiniecēm nozagtas un pārmeklētas rokassomiņas. Tās pēc tam atrastas citā telpā jau patukšotas – pazudušas dažādas personīgās mantas. Par zādzību sākta izmeklēšana, policija pārbauda iespējamās iesaistītās personas.