Kurzemes Vārds

12:25 Pirmdiena, 28. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Cieš mazs puika

Izkāpjot no autobusa un šķērsojot brauktuvi tam neparedzētā vietā, Karostā cietis 2002.gadā dzimis zēns. Negadījums noticis, kad maršruta autobusa MB–0580 vadītājs, braucot pa Ģenerāļa Baloža ielu virzienā uz Pulkveža Brieža ielu, pie pieturas apbraucis apstājušos autobusu. Cietušais zēns nogādāts Liepājas slimnīcā.

Ainars atkārto savas kļūdas

Vakarrīt ap pulksten 2, braucot ar automašīnu "Opel Calibra" Liepājā pa Rojas ielu, aizturēts 1969.gadā dzimušais Ainars. Viņš mašīnu vadījis reibumā – vīrieša izelpā konstatēta 1,51 promile alkohola. Turklāt Ainaram nav automašīnas vadīšanas tiesību. Tās jau agrāk zaudētas tieši tā paša iemesla dēļ – par mašīnas vadīšanu dzērumā.

Lūdz palīdzību mirušā atpazīšanā

Liepājā, Lauku ielā 31/35, pagalmā esošajā siltumtrasē 21.aprīlī atrasts nezināma vīrieša līķis. Mirušā pazīmes: ap 50–55 gadus vecs, kalsnas miesas uzbūves, ap 170 centimetru garš, mati pusgari, tumši iesirmi, bārda pusgara, reta un iesirma. Bija ģērbies tumši brūnā mākslīgās ādas pusgarā virsjakā un raibā kreklā. Visus, kam zināma jebkāda informācija par šo vīrieti, lūdz zvanīt pa tālr. 02, 112, 3404502, 3404602, 3404531 vai 3404533 vai vērsties tuvākajā policijas nodaļā.

Suns sargā ļergu

23.aprīlī ap pulksten 7.30 Pašvaldības policijas Analītiskā dienesta darbinieki konstatējuši, ka Ģenerāļa Baloža ielā 55 piekopj nelegālā alkohola rūpalu. Turklāt 1956.gadā dzimusī Olga, acīmredzot apzinādamās, ka pārkāpj likumu, rūpalu bija labi noslēpusi. Mājas otrā stāva koplietošanas telpā no ķieģeļiem ierīkotā slēpnī blakus suņa guļasvietai bija paslēpti 6,5 litri nelegālā alkohola. Dzira atsavināta, uzsākta lietvedība par nelegālā alkohola uzglabāšanu.

Zog kapsētā

Tikai pāris dienu pēc vandalisma Ziemeļu kapos apzagta Līvas kapsēta. 22.aprīlī pirms pulksten 12 Līvas kapos, Cenkones ielā, darbiniece konstatējusi, ka no kādas kapa kopiņas kapakmeņa nozagta bronzas plāksne ar aizgājēja portretu. Policijā uzsākts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību.

"Minhauzena stāsts"

18.aprīlī desmit minūtes pirms pusnakts Priekulē 1991.gadā dzimušais Jānis apzināti izsaucis policijas darbiniekus uz neesošu notikumu – it kā automašīnai izsists stikls. Kad likumsargi ieradušies, ziņa nav apstiprinājusies. Jānim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par specdienesta nepamatotu izsaukšanu. Likumsargi piebilst, ka tas neesot vienīgais jaunieša "Minhauzena stāsts".