Kurzemes Vārds

09:25 Sestdiena, 4. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Tas notika Liepājā maijā

1928. gadā
Kūrmājas zālē paredzētas plašas sacensības boksā, pulcējas daudz skatītāju, taču ierodas tikai "Olimpijas" bokseri, un viņu savstarpējās cīņas nav interesantas.

1938. gadā
Uz Klaipēdu dodas "Olimpijas" futbolisti un bokseri. Futbolisti tiekas ar Lietuvas čempionu KSS un uzvar ar 4:3, bet bokseri ar Lietuvas čempionu "Atletas" komandu cīnās neizšķirti 6:6. Skaistu uzvaru gūst Lēvenšteins, kurš pieveic Lietuvas izlases dalībnieku Bēru.

1948. gadā
Vasaras sporta sezonu atklāj ar zibensturnīriem futbolā, basketbolā un volejbolā, motobraucēju sacensībām Grobiņas šosejā un stafetes skrējieniem gan Jūrmalas parkā, gan pilsētas ielās. Visas šīs sacensības pulcē daudz skatītāju.

1958. gadā
Pēdējās pārbaudes spēles pirms Latvijas augstākās grupas meistarsacīkstēm futbolā aizvada abi Liepājas pārstāvji – "Sarkanais metalurgs" un Tosmares ciemats. Metalurgi ar 4:1 uzvar RER komandu no Rīgas, bet augstākās grupas debitanti tosmarieši ar 2:1 pieveic komandu "Krasnoje znamja" no Kaļiņingradas apgabala. Futbola komentētāji presē uzsver metalurgu stabilitāti un taktisko daudzveidību, kamēr tosmariešu arsenālā par spēcīgāko ieroci uzskata fizisko sagatavotību un cīņassparu.

1968. gadā
Tuvojas finišam Latvijas meistarsacīkstēs basketbolā. "Zvejnieka" sieviešu komanda zaudē Rīgas "Lokomotīvei" un mazina savas izredzes iegūt bronzas medaļas, toties "Sarkanais metalurgs" pēc 66:63 uzvaras pret Latvijas čempionu Rīgas ASK pakāpjas uz 2.vietu un nezaudē cerības arī uz zelta medaļām.