Kurzemes Vārds

11:41 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Notriec uz pārejas

28.maijā ap trijiem dienā kārtējais negadījums noticis Raiņa ielā. 1948.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "VW Passat", pie gājēju pārejas iepretim Raiņa ielas 3.namam notriecis divus 1991.gadā dzimušus jauniešus, kuri gājēju pāreju šķērsoja tuvu braucoša transportlīdzekļa priekšā, informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse. Abi puiši ar sasitumiem un nobrāzumiem nogādāti Liepājas Reģionālajā slimnīcā medicīniskās palīdzības sniegšanai.

Apsardzes suns sakož jaunieti

28.maijā ap vieniem dienā atrakciju parka apmeklējums Kūrmājas prospekta galā bēdīgi beidzies kādam 1988.gadā dzimušam vīrietim. Atrakciju parka apsardzes suns iekodis puisim, kad tas bija iegājis starp atrakciju parka automašīnām. Policija noskaidrojusi, ka jaunietis, kurš ir jūrskolas audzēknis, skrējis pa ierastu maršrutu krosu, kad viņam iekodis suns. Parka pārstāvis uzskata, ka puisis atradies, kur nevajag. Policija noskaidros abu pušu viedokļus, un tad tiks pieņemts lēmums. Likumsargi piebilst, ka dzīvnieks ir potēts.

Grāvī iegāž kravas auto

28.maijā ap pusseptiņiem no rīta brauciens pa Rīgas – Liepājas šoseju nelāgi beidzās kravas mašīnas vadītājam. Šosejas 156.kilometrā transportlīdzekļa "MAN" 1953.gadā dzimušais šoferis neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, netika galā ar spēkrata vadību, kā dēļ nobrauca no ceļa grāvī. Cietušo nav.

Rosās velozagļi

29.maijā pirms diviem naktī Dzintara ielā konstatēts, ka no ratiņu telpas nozagts kalnu tipa velosipēds "Boxter–Eco 200" jūras ūdens krāsā. Saimniece likumsargiem norādījusi, ka viņai radīta aptuveni 82 latu liela skāde.

Aizbēg automašīna

28.maijā ap desmitiem no rīta Valsts policija saņēma informāciju, ka Gaviezes centrā neilgā laika posmā pazudusi tur novietota automašīna "Peugeot". Par mašīnas mistisko pazušanu pavēstījusi arī kāda sieviete, kura netālu tirgojusi preces.

Automašīnas meklēšanā un iespējamajā aizturēšanā uz robežas jau paguva iesaistīties ne tikai policijas, bet arī Robežsardzes darbinieki, kad auto tika atrasts. To uzgāja turpat, krūmainā gravā, atmuguriski ieripojušu ievu krūmā, praktiski bez bojājumiem.

Noskaidrojās, ka vadītāja, novietojot spēkratu stāvēšanai, nebija veikusi drošības pasākumus, lai tas neizkustētos no vietas. Sievietei par neuzmanību izteikts mutisks brīdinājums, bet policijas darbinieki aicina citus vadītājus pārliecināties par drošību, novietojot savus spēkratus.

Lūžņos nodod munīciju

26.maijā ap pulksten 23 Sliežu ielā 4, akciju sabiedrības "Liepājas osta LM" teritorijā, izkraujot no vagona metāllūžņus, konstatēts, ka tajos atrodas aptuveni 100 nesprāgušu munīcijas daļu. Par atradumu paziņots Saldus Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotas sapieriem, bet vagons pārvietots uz blakus sliedēm, lai neradītu apdraudējumu līdz sapieru ierašanās brīdim.

Saldus Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotas darbinieki konstatējuši, ka lādiņi ir tukši un bez detonatoriem. Tāpēc metāllūžņu kraušanas darbus atļauts turpināt. Savukārt sapieri devušies uz ostu, lai pārliecinātos, ka arī citi, iespējams, tukšie lādiņi, kas atrodas dziļāk metāllūžņu kravā, nav sprādzienbīstami.

Demolē audumu veikalu

28.maijā ap pulksten 3.40, veikalam "Audumu veikals", Krūmu ielā 25, izņemts loga stikls un veikalā izmētātas mantas. Materiālo zaudējumu noskaidro, policijā uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.