Kurzemes Vārds

00:37 Piektdiena, 29. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Stacionē narkomānus

11.jūnijā stacionārā nogādāts ievērojams skaists narkomānu. Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse informēja, ka ap pussešiem no rīta Esperanto un Zemnieku ielas krustojumā uz aizdomu pamata par narkotisko vielu lietošanu aizturēti 1979.,1984.un 1985.gadā dzimuši vīrieši, kuri nogādāti Liepājas Reģionālajā slimnīcā ekspertīzes veikšanai. Savukārt Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki nogādāja slimnīcā 1982.gadā dzimušu vīrieti, kurš bija narkotisko vielu reibumā. Ap to pašu laiku Valsts policijas darbinieki no stacionāra saņēma informāciju, ka slimnīcā no Liepājas autoostas dzelzceļa tilta uz Narkoloģisko nodaļu nogādāts vēl viens 1985.gadā dzimis vīrietis ar diagnozi: narkotisko vielu pārdozēšana. Policija noskaidro visus lietas apstākļus.

Sadursmē cietusi sieviete

"Kurzemes Vārds" jau informēja, ka 11.jūnijā ap pulksten 12 Brīvības ielā notika avārija, kurā bija iesaistīti divi autobusi un divas kravas mašīnas.

Sākotnējā informācija vēstīja, ka cilvēki sadursmē nav cietuši, taču, izrādās, autobusā "Volvo" trieciena dēļ pakritusi 1963.gadā dzimusi pasažiere. Sieviete ar ķermeņa sasitumiem nogādāta Liepājas Reģionālajā slimnīcā medicīniskās palīdzības sniegšanai.

Apzog zāģētavu

11.jūnijā ap vieniem dienā zādzība notikusi Aizputes pagastā. Rokasbirzī no kokapstrādes zāģētavas ceha 1971.un 1976.gadā dzimuši vīrieši, atlaužot zāģētavas sienas dēļus, nozaguši ielaidējtruli, saņēmējtruli (ierīces kokmateriālu apstrādei) un divus elektromotorus. Materiālos zaudējumus vēl noskaidro, bet policijā uzsākts kriminālprocess.

Novērš eksploziju

11.jūnijā ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Cenkones ielu 55. Kā "Kurzemes Vārdam" pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes inspektore Rita Seļezņeva, Gāzes dienesta speciālistus un ugunsdzēsējus izsauca mājas iedzīvotāji, kuri bija sajutuši visā ēkā izplatāmies gāzes smaku. Ieradušies izsaukuma vietā, speciālisti konstatēja, ka minētā smaka nāk no kāda dzīvokļa. Durvis neviens neatvēra, tādēļ tās nācās uzlauzt. Trauksme bija pamatota – dzīvokļa iemītnieku nebija mājās, taču gāzes krāns bija atstāts atvērts. Var uzskatīt, ka līdz ar glābēju ierašanos tika novērsta gāzes eksplozija, kuras sekas bail pat iedomāties. Kā zināms, Liepājā un rajonā, piemēram, piestāvu mājā O.Kalpaka ielā, notikuši vairāki sprādzieni, kuros ne tikai radīti materiālie zaudējumi, bet pat cietuši un bojā gājuši cilvēki. Tādēļ Cenkones ielas gadījumu ugunsdzēsēji izvērtēs un, ja būs nepieciešams, paviršo dzīvokļa saimnieku sauks pie atbildības.

Izdeg šrote

11.jūnijā pēc desmitiem no rīta ugunsgrēks izcēlās šrotē Cukura ielā 28. Dega 18 automašīnu vraki 150 kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji noskaidrojuši, ka aizdegšanās iemesls bijusi ugunsdrošības noteikumu pārkāpšana, darbojoties ar atklātu liesmu, – metāla griešanas laikā no dzirksteles izcēlusies ugunsnelaime.