Kurzemes Vārds

16:10 Svētdiena, 5. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Nozog maku, jaku un telefonu

Valsts policijā ar sūdzību vērsies kāds vīrietis, kurš 16.jūnijā ap pulksten 18 Toma ielā konstatējis, ka no bikšu kabatas pazudis naudasmaks, pastāstīja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse. Makā atradusies nauda, vadītāja apliecība, uzņēmuma caurlaide un bankas kredītkarte.

Sporta zāles apmeklējums nepatīkami beidzies kādam 11 gadu vecam zēnam. 18.jūnijā ap pulksten 15 sporta zālē, Bāriņu ielā 12, viņam no somas izzagts mobilais telefons "Sony Ericsson". Nodarīts materiāls zaudējums 49 latu vērtībā.

Valsts policijā ar sūdzību vērsusies kāda jauniete, kura 17.jūnijā īsi pirms astoņiem vakarā bārā "Lemo", Kungu ielā 6, konstatējusi, ka no krēsla pazudusi viņas jaka, kuras kabatā atradās pilsoņa pase.

Zog kafiju

18.jūnijā ap pulksten 9.30 Ziemeļu ielā 13 aizturēts 1991.gadā dzimušais Mariss, kurš centies no veikala "Super Netto" iznest divus kafijas "Merrild" iepakojumus 3,98 latu vērtībā. Kafija nebojāta palikusi veikalā. Likumsargi lemj par garnadža atbildību.

Nemāk uzvesties

19.jūnijā ap trijiem naktī Valsts policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz O.Kalpaka ielu 66. Tur Ritvars (dzimis 1982.gadā) kunga prātā sabiedriskā vietā lamājies necenzētiem vārdiem, kā arī nav pakļāvies policijas darbinieku prasībām. Par neprasmi uzvesties viņam noformēts protokols.

Kas tik viss nenotiek dzērumā

18.jūnijā Pašvaldības policijas darbinieki Ezera un Bernātu ielas krustojumā aizturējuši stipri iereibušu sievieti, pastāstīja šīs policijas preses sekretāre Ineta Mikute. Kopā ar sievieti bijis viņas 2003.gadā dzimušais bērns. Tā kā māte nav bijusi spējīga parūpēties par bērnu, tas nogādāts Bērnu patversmē. Pret 1969.gadā dzimušo Larisu uzsākta lietvedība. Par notikušo informēta Bāriņtiesa.

19.jūnijā desmit minūtes pirms pulksten 7 Šķēdes ielā 17 no ceturtā stāva izkritis 1981.gadā dzimis vīrietis. Cietušais nogādāts Liepājas Reģionālajā slimnīcā. Policijas informācija rāda, ka vīrietis dzērumā centies nokļūt no viena dzīvokļa otrā caur logu. Likumsargi turpina noskaidrot notikušā apstākļus.

Skurbulis iegāž sodu neizcietušos

18.jūnijā Pašvaldības policijas darbinieki aizturējuši trīs vīriešus, kuri uz ielas atradušies lielā dūšā. Noskaidrojot datus, ir konstatēts, ka 1977.gadā dzimušais Rolands, 1966.gadā dzimušais Ringolds un 1949.gadā dzimušais Igors nav izcietuši administratīvo arestu. Tādēļ pēc atskurbšanas viņi nodoti Valsts policijas darbiniekiem.

Peldas bez pieaugušajiem

17.jūnijā Pašvaldības policijas darbinieki aizturējuši trīs bērnus (dzimuši 2000., 1999. un 1998. gadā), kuri bez vecāku klātbūtnes peldējušies jūrā, informēja Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute. Likumsargi nepilngadīgos nogādājuši dzīvesvietā un nodevuši vecākiem, kuriem atstāta pavēste par ierašanos Nepilngadīgo lietu nodaļā.

18.jūnijā pludmales Glābšanas dienesta darbinieki Vaiņodes ielas galā izraidījuši no ūdens piecus bērnus, kas peldējušies bez vecāku klātbūtnes.

Dedzina atkritumus

18.jūnijā dažas minūtes pirms pulksten16 ugunsdzēsēji saņēmuši izsaukumu uz Dārza ielu 38. Ugunsgrēks kārtējo reizi bija izcēlies nepabeigtā trīsstāvu jaunceltnē, "Kurzemes Vārdam" pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes inspektore Rita Seļezņeva. Pirmajā stāvā deguši sadzīves atkritumi. Bet 19.jūnijā ap pulksten 4.30 O.Kalpaka ielā 117 degusi atkritumu tvertne. Glābēji pieļauj, ka ugunsnelaimju iemesls bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni.

Kaut arī lietus ir sagaidīts, mūspusē turpina degt izkaltusī zāle. 18.jūnijā ap pulksten 5.30 Lībiešu ielā pie Ziemeļu fortiem degusi sausā zāle 1,5 hektāru platībā.

Izveido autovilcieniņu

18.jūnijā desmit minūtes pēc astoņiem vakarā satiksmes negadījums noticis Pulvera ielā. Automašīnas "Chrysler Town Country" vadītājs nebija ņēmis vērā drošu distanci un izraisīja sadursmi ar priekšā apstājušos automašīnu "Mazda", kas inerces dēļ sadūrās ar "Audi".

Kanālā atrod līķi

19.jūnijā ap pulksten 8 Vecajā ostmalā 40, Tirdzniecības kanālā, atrasts pagaidām neidentificēta vīrieša līķis bez ārējām vardarbības pazīmēm. Personas un nāves apstākļu noskaidrošanai policijā uzsākts kriminālprocess, mirstīgās atliekas nogādātas uz Tiesu medicīnisko ekspertīzi.

Siro velosipēdu zagļi

Liepājā turpina sirot velosipēdu zagļi. Valsts policija saņēmusi iesniegumu, ka laikā no 3. līdz 17. jūnijam Pļavu ielā no mājas pagalma pazuduši divi velosipēdi "Rock Machine".

Turpina demolēt pamestu ēku

17.jūnijā ap pulksten 17 pusaudži atkal uzbrukuši neapdzīvotajai mājai Bāriņu ielā 1. Divi 1993.gadā dzimuši un viens 1994.gadā dzimis pusaudzis izsituši logu stiklus.

Nogādā ekspertīzei

17.jūnijā ap diviem naktī Dzirnavu ielā uz aizdomu pamata par atrašanos narkotisko vielu ietekmē Valsts policijas darbinieki aizturējuši un nogādājuši uz Liepājas Reģionālo slimnīcu ekspertīzes veikšanai 1989. un 1986. gadā dzimušus vīriešus.

18.jūnijā ap pusdiviem naktī no Vānes ielas 4 uz Liepājas Reģionālās slimnīcas Narkoloģijas nodaļu ekspertīzei nogādāts 1988.gadā dzimis jaunietis. Uzvedība un ārējās pazīmes likumsargos radījušas aizdomas, ka viņš ir narkotisko vielu ietekmē.