Kurzemes Vārds

21:30 Piektdiena, 5. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Atkārtoti brauc bez tiesībām

21.jūnijā aptuveni pusstundu pirms pusnakts Ceļu policijas darbinieki apstādinājuši automašīnu "BMW 524", ko 1980.gadā dzimušais Sergejs vadīja pa Cukura ielu, pastāstīja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse. Sergejs spēkratu stūrējis bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām atkārtoti gada laikā. Tiesības vīrietis nav ieguvis.

Apzog mācību iestādi un kafejnīcu

25.jūnijā ap astoņiem no rīta konstatēts, ka Kazdangas pagastā, Jaunatnes gatvē 1, apzagta mācību iestāde. Ļaundari, atslēdzot durvis, iekļuvuši Kazdangas Profesionālās vidusskolas noliktavā. No tās nozagtas dažādas mantas: automašīnas "ZIL" priekšējais tilts, traktora "MTZ" aizmugurējā tilta starpgabals un traktora "MTZ" hidraulikas eļļas tvertne. Likumsargi noskaidrojuši, ka zādzība izdarīta ar mērķi realizēt metāllūžņus. Patlaban policija pārbauda iespējamās iesaistītās personas.

Valsts policija saņēmusi iesniegumu par to, ka apzagta kafejnīca Atmodas bulvārī. 25.jūnijā ap astoņiem no rīta konstatēts, ka iekļūts kafejnīcā "SL". Nozagtas cigaretes, kā arī nauda. Materiālos zaudējumus vēl precizē. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Dzērumā ravē rozes

25.jūnijā desmit minūtes pēc trijiem naktī Valsts policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Rožu laukumu, kur 1988.gadā dzimušais Jānis, būdams stiprā dzērumā, postījis stādījumus. Jaunais cilvēks, huligānisku tieksmju vadīts, iekāpis puķu dobē un rāvis rozes. Savukārt pēc tam iekārtojies uz gulēšanu apstādījumos. Huligānam noformēts protokols.

Svilina gružus

25.jūnijā minūti pirms astoņiem vakarā ugunsdzēsēji saņēmuši izsaukumu uz Ģenerāļa baloža ielu 34. Kā "Kurzemes Vārdam" pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes inspektore Rita Seļezņeva, sarkanais gailis bijis iemeties nelegālā izgāztuvē – deguši atkritumi vairāk nekā 30 kvadrātmetru platībā. Glābēji domā, ka tīša dedzināšana diezin vai notikusi. Visticamāk, ugunsgrēka izcelšanās iemesls bijis neuzmanīga rīcība ar uguni.

Pazudis zēns

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvalde meklē bez vēsts pazudušo Kristapu Gladkovu (dzimis 1995.gadā). Zēns 21.jūnijā izgājis no savas dzīvesvietas Liepājā, Lāčplēša ielā 25, un joprojām nav zināma viņa atrašanās vieta. Pazudušā pazīmes: augums 145 cm, vidējas miesas būves, īsi, gaiši mati. Apģērbs: zilas krāsas džinsu bikses, zaļš ar baltu džemperis, kuram uz piedurknes kabatiņa ar uzrakstu "Money", balti sporta apavi. Likumsargi norāda, ka Kristapam ir nosliece uz klaiņošanu. Visus, kam ir informācija par zēna atrašanās vietu, policija lūdz to sniegt pa tālruni 3404533, 3404531 vai 3404502 vai vērsties personīgi policijā.