Kurzemes Vārds

20:52 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Aktuāls viedoklis

Galvenais ir pakalpojuma kvalitāte
Andris Karlsons, uzņēmuma "EKO Kurzeme" izpilddirektors

Jūnija beigās ir ne tikai jāsvin Jāņi, bet daudziem arī jāatceras, ka jāpaspēj vēl abonēt laikrakstus un žurnālus nākamajam pusgadam. Es zinu, ka ne mazums cilvēku izvēlas to darīt katru mēnesi, bet mūsu uzņēmums, tāpat kā daudzi citi, izvēlētos preses izdevumus abonē uz visu gadu. Tas ir ērti un izdevīgi, jo vēlāk nav jāraizējas, vai tie mums pastkastītē būs, vai nebūs.

Tagad daudz diskutē, vai elektroniskie ziņu portāli ar laiku neizkonkurēs avīzes. Manuprāt, tas nenotiks. Jo katram no tiem ir sava niša. Tas, ka mums uzņēmumā pienāk avīzes, nenozīmē, ka arī es neieskatos ziņu portālos. Skaidrs, ka ieskatos, jo tā ir iespēja dažu desmitu minūšu laikā uzzināt par notikumiem, kas tai mirklī risinās valstī un ārpus tās. Kaut vai to, ka avarējusi automašīna, kurā brauca premjers Ivars Godmanis. Avīzēs par to var lasīt tikai nākamajā dienā. Toties avīžu priekšrocība ir tā, ka informācija ir daudzpusīgāka, ir vairāk viedokļu.

Runājot par abonēšanu kā iespēju laikrakstus saņemt pastkastītē, lai es to izvēlētos, man ir svarīga šī pakalpojuma kvalitāte. Tieši tāpēc šogad mēs par savu piegādātāju izvēlējāmies abonēšanas centru "Kurzemes Vārds", jo iepriekš mums bija ne visai laba pieredze. Kvalitāte ir sūtījuma piegādāšana laikus. Un laikus nozīmē – agri no rīta. Tieši to mēs arī saņemam no šī uzņēmuma. Kad ierodamies darbā, laikraksti jau ir uz galda. Un tas ir svarīgi, jo rīts ir tas laikposms, kad jāiepazīstas ar jaunumiem gan pilsētā, gan valstī, jo vēlāk tam laika vairs neatliek, turklāt vēlāk šīs ziņas zaudē aktualitāti. Mēs gan kā uzņēmums neizmantojam abonēšanas centra "Kurzemes Vārds" piedāvāto iespēju "Abonē šodien – saņem rīt", jo, kā jau minēju, abonējam uzreiz gadam. Taču domāju, ka šis pakalpojums ir ļoti izdevīgs cilvēkiem, kas abonē laikrakstus un žurnālus mājās. Kam negadās aizmirst, un tad šis piedāvājums ir labs risinājums.

Vēl, atgriežoties pie jau minētās pakalpojuma kvalitātes, man kā klientam ir svarīgi, lai pakalpojumu, par kuru esam samaksājuši, mēs saņemtu regulāri un lai nebūtu nekādu pārtraukumu. Protams, katram var gadīties saslimt vai citādi darba pārtraukumi, taču tas nedrīkst kļūt par sistēmu. Un par to, lai tā nebūtu, ir jārūpējas pakalpojuma sniedzējiem. Tieši tāpēc man patīk sadarbība ar "Kurzemes Vārdu", ka mēs šo kvalitāti saņemam.