Kurzemes Vārds

06:55 Piektdiena, 29. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Stadions iegūst jaunus vaibstus

Andris Sudmalis

Jau kopš gada sākuma "Daugavas" stadionā Liepājā norisinās vieglatlētikas sektora rekonstrukcija. Gada pirmajos mēnešos strādniekiem liekas raizes sagādāja lietus un sniegs, tomēr jau maija nogalē varēja sākties ilgi gaidītā jaunā skrejceļa seguma uzklāšana.

Vispirms, rūpīgi līdzinot, tika uzlietas vairākas asfalta kārtas, kam sekoja vairākas kārtas melnās gumijas, bet šonedēļ skriešanas un arī citu vieglatlētikas disciplīnu sektori sāka krāsoties sārtos toņos.

Liepājas Sporta pārvaldes priekšnieks Artis Lagzdiņš skaidro, ka šis sārtums vēl ir tikai līmmateriāls, uz kura vēlāk klās jauno sarkano gumijas segumu. Darbu veikšana ir ļoti atkarīga no laika apstākļiem, un attiecīgi no laika apstākļiem ir atkarīgs arī tas, vai skrejceļa rekonstrukciju izdosies pabeigt iepriekš noteiktajā termiņā – līdz 4.jūlijam.

Ņemot vērā, ka strādnieki bija aizkavējušies savā iepriekšējā objektā – "Daugavas" stadionā Rīgā –, viņi Liepājā ieradās vēlāk, nekā paredzēts, un, visticamāk, līdz 4.jūlijam nepabeigs visus darbus. Bet viņiem ir ne tikai jāveic tā saucamais melnais darbs, bet arī jākārto formalitātes, lai iegūtu IAAF (Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas) sertifikātu.

Jau tuvākajā laikā vajadzētu sākt iegādāties arī vieglatlētikas inventāru. Ir pieteikušies trīs potenciālie piegādātāji, un atliek vien izvērtēt izdevīgāko piedāvājumu.