Kurzemes Vārds

00:10 Sestdiena, 15. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Aktuāls viedoklis

Sporta svētkus jācenšas paplašināt
Artis Lagzdiņš, Liepājas domes Sporta pārvaldes priekšnieks

Vasarā pilsētā notiek ļoti daudz dažādu sarīkojumu, un arī aktīvā dzīvesveida cienītāji noteikti pelnījuši vismaz kādu pasākumu savai gaumei. Nav viegli atrast pareizo sporta svētku datumu, jo jādomā ne tikai par to, vai paralēli nenotiek vēl kāds pasākums, bet arī jācenšas sacensību programmā iekļaut pēc iespējas vairāk sporta veidu. Šoreiz bez florbola, pludmales cīņas, minigolfa, ielu futbola un strītbola pilsētas centrā bija paredzētas sacensības arī pludmales volejbolā, taču tās nenotika, jo volejbolistiem jau tāpat maču plāns šovasar ir gana saspringts.

Jā, šāda veida sporta nedēļas nogalei ir savs mīnuss. Paši aktīvākie dalībnieki varbūt vēlējās pārbaudīt savus spēkus ne tikai vienā sporta veidā vien. Tas gan nebija iespējams, jo visos sporta veidos sacensības notika vienā laikā, tomēr nedomāju, ka tāpēc tās būtu jārīko atsevišķi. Gluži pretēji – sporta svētkiem jākļūst vērienīgākiem. Jau šogad bija doma programmā iekļaut arī "Avantis Latvijas ekstrēmās tūres" posmu, taču šajā laikā tas nebija iespējams.

Pludmales cīņa vairāk ir specifisks sporta veids, kurā tomēr piedalās tikai jau rūdījumu guvuši sportisti, tomēr pārējos sporta veidos gan spēkus varēja pārbaudīt ikviens. Tiesa, arī pludmales cīņai sporta nedēļas nogalē noteikti ir jābūt, jo tā iedveš pludmalē dzīvīgumu. Pasākuma programmā katrā ziņā jāpaliek arī ielu futbolam, kas šoreiz gan uz ielas nenorisinājās, bet gan uz mākslīgā seguma. Ielu futbols, kas šogad Latvijā notiek pirmo reizi, arī noteikti jāsaglabā. Līdz nākamajam gadam ir pietiekami daudz laika, lai izdomātu, kā sporta nedēļas nogali padarīt cilvēkiem vēl interesantāku.