Kurzemes Vārds

20:55 Trešdiena, 25. novembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Vēstule

Arī Liepājā notiek akcija "Skolas soma"

Vai atceraties savu pirmo skolas dienu – saviļņojumu, prieku, varbūt uztraukumu par to, ka tagad esmu jau liels un eju skolā? Tie no jums, kuri tagad paši audzina skolēnus, zina, ka skolas gaitas nav lēts prieks. Tādēļ vēl jo grūtāk klājas bērniem daudzbērnu ģimenēs un ģimenēs, kuras apgādā viens no vecākiem. Aicinām palīdzēt un ziedot, lai visi bērni pirmo skolas gadu uzsāktu ar prieku un veiksmīgi varētu mācīties. Dosim iespēju visiem mūsu pilsētas bērniem!Šajā gadā arī Liepājas Novada fonds partnerībā ar fondu "Ziedot" un veikalu "RIMI", kā arī ar citiem novadu fondiem Latvijā piedalās akcijā "Skolas soma", lai palīdzētu Liepājas pilsētas un rajona pirmklasniekiem. Tas nozīmē, ka liepājniekiem līdz 31.augustam ir iespēja ziedot ne tikai portālā www.ziedot.lv, pa ziedojumu tālruni 90006383, ziedojumu kastēs veikalā "RIMI", bet arī
– ziedojumu kastē izdevniecības "Zvaigzne ABC" grāmatu veikalā (Ganību ielā),
– Liepājas Novada fonda (reģ. Nr. 40008117203) kontā Hansabankā (konta Nr. LV45HABA0551018285065), no kurienes nauda nonāks tieši pie Liepājas pilsētas un rajona bērniem.

Liepājas Novada fonds sadarbībā ar pilsētas un rajona nevalsts organizācijām, sociālajiem darbiniekiem un skolām palīdzēs mūsu pilsētas pirmklasniekiem justies īpašiem, nozīmīgiem un uzsākt skolas gaitas ar prieku, saņemot dāvanu karti 35 latu vērtībā skolas lietu iegādei. Liepājas Sociālā dienesta redzeslokā ir vairāk nekā 2000 ģimeņu, kurām nepieciešama palīdzība. Cik ģimenēm spēsim sniegt atbalstu, ir atkarīgs no mums – katri 35 lati palīdzēs vienai ģimenei!

Liepājas Novada fonds ir vietējās filantropijas organizācija, kura jau gadu darbojas Liepājas un rajona teritorijā, piesaistot vietējos resursus iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai, lai uzlabotu vietējās dzīves kvalitāti. Latvijā darbojas vēl pieci Novadu fondi, kas pasaulē pazīstami kā kopienas fondi. Vairāk uzzini wwwkopienufondi.lv vai www.lnf.lv.

Ar cieņu un cerot uz sadarbību,
Aiga Jaunskalže,
Liepājas Novada fonda priekšsēdētāja