Kurzemes Vārds

17:50 Ceturtdiena, 16. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Sāks darboties dziednieku skola

Kristīne Pastore

13.septembrī uz savu pirmo nodarbību pulcēsies tie, kas šogad sāks mācīties Starptautiskajā enioloģijas, holistikas un dziedniecības akadēmijā jeb, vienkārši runājot, dziednieku skolā, ko vada dziednieks Oskars Peipiņš. Nodarbības notiks mācību centrā "Harmonija", kas atrodas Malkas ielā 1 un piedāvā arī dažādas citas nodarbības un mācību kursus. Tādēļ "Kurzemes Vārds" aicināja uz sarunu tā vadītāju INGU PIEČI.

Vispirms īsumā, lūdzu, iepazīstiniet ar savu mācību centru. Kāds ir tā mērķis?
– Mūsu galvenā vēlme ir piedāvāt cilvēkiem neformālās izglītības un veselīga dzīvesveida programmas un pakalpojumus, lai veicinātu harmoniskas personības izaugsmi visa mūža garumā. Nevienam vairs nav noslēpums, ka ar tradicionālām mācībām un zināšanām nevaram atrast atbildes uz visiem dzīves jautājumiem.

Es saprotu, ka šīs mācības nebūs tikai pāris mēnešu kursi, bet gan daudz nopietnākas.
– Tieši tā. Mācības dziednieku skolā ilgs trīs gadus un nobeigumā tie, kas būs apguvuši pilnu kursu un izpildījuši visus nepieciešamos darbus, varēs iegūt starptautiskās klases dziednieka sertifikātu, kā arī kvalifikāciju "Eksperts dabas dziedniecības un atveseļošanas metožu jomā".

Un, ko šajos trīs gados varēs apgūt?
– Tās būs gan zināšanas par dziedniecību kā tādu un tās vēsturi, studenti apgūs medicīnas pamatzināšanas un zināšanas pirmās palīdzības sniegšanā, psiholoģijā, psihoterapijā, holistikā, homeopātijā, astroloģijā, su–džok, fitodziedniecībā, dabas dziedniecībā, aromterapijā, uztura mācībā un daudz, daudz ko citu.

Ko pie jums var mācīties tie, kurus neinteresē dziedniecība?
– Jau pērn mums bija vingrošanas nodarbības, un tās turpināsim arī šogad. Mums ir izveidojusies sadarbība ar psiholoģijas centru "Ģimenei", ar kura speciālistiem kopā organizējam dažādas mācības. Šim mācību gadam mums ir plānots piesaistīt arī speciālistus no Jogas studijas, kas atrodas Rīgā, esam paredzējuši piesaistīt speciālistus, lai dotu iespēju liepājniekiem apgūt astroloģiju, ajūrvēdu, antropozofiju, homeopātiju, krāsu un aromterapiju un daudz ko citu, kā arī aicinām vietējos speciālistus uz sadarbību.