Kurzemes Vārds

05:26 Trešdiena, 21. oktobis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Nedēļas jautājums

Talkā piedalās 15 procenti liepājnieku

Nedēļas nogalē aizvadīta Lielā talka, kuras laikā ne tikai Liepājā un rajonā, bet arī visā Latvijā cilvēki vienojās kopējam mērķim – tīrai un sakārtotai videi. Portālā liepajniekiem.lv aizvadītajā nedēļā vēlējāmies uzzināt, cik portāla apmeklētāju piedalās rudens talkās. Rezultāti rāda, ka darbā dodas 15 procenti lasītāju, bet pārējie izvēlas palikt mājās.

/ Skatos, ka pilns ar sliņķiem nāk portālā. Publisks fui visiem tiem, kuri nevar pat vienu dienu izbrīvēt, lai ko labu izdarītu. Es gan piedalos!

/ Nu nav jau tik traki ar tām talkām. Kādreiz no skolām veda bietēs, ābolos un arī sakopt kādu zemes gabaliņu. Bet kolhozu vairs nav, mācībās ir pārslodze, un kam tagad lai sūdzas, ka lapas nav sagrābtas? Jāorganizē konkursi starp skolām, par padarīto izsniedzot kādu balvu.

/ Es bez darba nemaz nevaru iztikt. Protams, ir jau forši pavadīt brīvo laiku ar draugiem, bet citiem arī ir jāpalīdz.

/ Kādas vēl talkas! Jāstrādā savs darbs, lai var par apkuri elektrību, gāzi samaksāt! Pašlaik darbs vien prātā, lai būtu no kā dzīvot. Tad, kad par to galvu nelauzīju, gan gāju uz talkām.

/ Vai melnā darba strādniekiem jāsavāc domes izveidotās netīrumu čupas pa visu Liepāju?

/ Netīrumu čupas jau paši liepājnieki vien sataisa, tāpēc visi uz talku! Lai tikai pasaka: es neesmu zemē nometis nevienu papīrīti vai ko citu. Es domāju, Liepājā vai citur nav tāda cilvēka, kas kaut reizi to nebūtu darījis.

/ Kategoriski nē. Godīgi maksāju pilsētai nodokļus no divām darbavietām, maksāju par dzīvokļa apsaimniekošanu namu pārvaldei "Vecliepāja". No visas šīs naudas tiek uzturēts vesels darbinieku pulks, kuru pienākums ir tīrīt ielas un sakopt pilsētu. Un sestdien strādāšu, lai būtu no kā maksāt šos nodokļus.