Kurzemes Vārds

03:40 Pirmdiena, 16. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Novada ziņas

Ir piepildījies sens dunicnieku sapnis
Pēteris Jaunzems

Pagājušajā piektdienā Sikšņos blakus pamatskolai durvis vēra jauna sporta halle, kas, kā atzinusi komisija, uzcelta ļoti labā kvalitātē ir lieliska dāvana leišmalē izvietotajam Dunikas pagastam Latvijas 90.jubilejā. Liepājas celtniecības sabiedrības "Būvnieks" strādātāji kopā ar pieaicinātajiem palīguzņēmumiem to uzbūvējuši pārsteidzoši īsā laikā, jo tikai pirms desmit mēnešiem – pērn 19.decembrī – ēkai ielieti pamati. Darbi izmaksājuši vairāk nekā 500 tūkstošus latu.

Interesanti, ka celtnes atklāšanā piedalījās ne tikai projektētāji, celtnieki, daudzi pagasta iedzīvotāji un skolēni, kas šeit būs galvenie saimnieki, bet arī citu mūsu rajona pagastu pašvaldību vadītāji, jo todien Dunikā viņus bija pulcējusi Rajona padomes izbraukuma sēde. Rajona vadītājs Aivars Šilis pauda pārliecību, ka šis notikums sekmēs šās puses attīstību, kas bijusi vērojama arī viņa vadītajā Aizputes pagastā pēc tam, kad tur 1998.–1999. gadā uzcelta sporta halle. Rajona padome dāvināja dunicniekiem 3000 latu sporta inventāra iegādei. Savu dāvanu bija sarūpējusi arī Skolu valde un citi sveicēji.