Kurzemes Vārds

00:59 Piektdiena, 29. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Cieš dzērāja izraisītā avārijā

27.septembrī nedarbus atkal strādājuši dzērājšoferi.

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse pastāstīja, ka piecas minūtes pēc pusnakts avāriju ar cietušajiem izraisījis 1974.gadā dzimušais Renārs, kurš 2,27 promiļu reibumā vadījis automašīnu "BMW". Braucot Liepājā pa Piltenes ielu uz O.Kalpaka ielas pusi pa vienvirziena ceļu pretēji braukšanas virzienam, apdullušais vīrietis nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca betona paaugstinājumā. Negadījumā cietuši divi cilvēki: kāda sieviete guvusi muguras sasitumu, bet vīrietis – kakla skriemeļu sasitumu. Abi cietušie nogādāti Liepājas Reģionālajā slimnīcā, bet pret "BMW" vadītāju, kas stiprā dzērumā sēdies pie stūres, policijā uzsākts kriminālprocess.

Savukārt ap pustrijiem naktī dzērumā un arī bez tiesībām pie stūres sēdies 1986.gadā dzimušais Uldis. Viņš vadījis automašīnu "Opel Vectra" pa Lielo ielu. Šo dzērājšoferi likumsargiem izdevās noņemt no trases laikus – pirms notikusi nelaime.

Sadur meiteni

Mūsu pilsētā atkal vicināti naži. 26.septembrī stundu pirms pusnakts Liepājas Reģionālajā slimnīcā no dzīvokļa Liepājā, Atmodas bulvārī, ar durtu brūci vēderā nogādāta jauniete. Policija uz aizdomu pamata par šo nodarījumu pārbauda 1981.gadā dzimušu vīrieti. Uzsākts kriminālprocess.

Iztukšo svešu kontu

Valsts policija saņēmusi iesniegumu par sveša bankas konta izlaupīšanu. 26.septembrī ap pusdienlaiku sieviete konstatējusi, ka, izmantojot viņas "Hansabankas" karti, no bankomāta izņemta nauda 500 latu apmērā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Bumbas Vaiņodē

Par sevi kārtējo reizi atgādinājis kara laika mantojums. Mežā Vaiņodes pagastā atrasti divi nesprāguši kara laika lādiņi. Par sprādzienbīstamo atradumu paziņots Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotas sapieriem.