Kurzemes Vārds

08:29 Sestdiena, 4. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Cieš, taranējot autobusu

30.septembrī īsi pirms pulksten 16 mūspusē noticis satiksmes negadījums, kurā cietuši cilvēki, informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse. 1947.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Audi 80" Aizputes pagasta Rokasbirzē, nebija izvēlējies drošu distanci un izraisījis sadursmi ar priekšā braucošo maršruta autobusu "Mersedes Benz". Cietuši trīs cilvēki. Viena ir "Audi" pasažiere, kas guvusi smadzeņu satricinājumu un degunkaula lūzumu. Pārējie divi cietušie ir autobusa pasažieri – pilngadību vēl nesasniegusi jauniete un puisis. Abiem konstatēts smadzeņu satricinājums. Pēc Liepājas Policijas pārvaldes rīcībā esošās informācijas visiem cietušajiem medicīniskā palīdzība sniegta Kuldīgas slimnīcā.

Apzog jauniešus

30.septembrī Liepājā kāds skolnieks palicis bez velosipēda, bet kāda bibliotēkas apmeklētāja – bez virsdrēbēm. Pie Raiņa 6.vidusskolas kāds skolnieks konstatējis, ka nozagts viņam piederošais BMX tipa velosipēds "Daimon Beck" sarkanā krāsā, tas bijis pieslēgts pie ielas metāla apmales. Cietušais likumsargiem norādījis, ka viņam nodarīts materiāls zaudējums 170 latu apmērā. Valsts policijā ar sūdzību vērsusies arī jauniete, kurai bibliotēkas telpās, M.Ķempes ielā 11, nozagta virsjaka, tās kabatā bijušas dzīvokļa atslēgas un MP3 atskaņotājs. Materiālo zaudējumu precizē.

Sadursme nesaprašanās dēļ

Avārija Liepājā notikusi, diviem vadītājiem nesaprototies. Automašīnas "Mitsubishi Space Wagon" vadītāja stūrējusi spēkratu pa Raiņa ielu. Krustojumā ar Lāčplēša ielu, pārkārtojoties no kreisā malējā stāvokļa pa labi, viņa nebija pārliecinājusies par manevra drošību, kāpēc notikusi sadursme ar automašīnu "Mersedes Benz E220", kuras šoferis veicis apsteigšanas manevru pa labo pusi un arī nebija pārliecinājies par drošību. Sadursmē cilvēki nav cietuši, bojāti tikai spēkrati.

Nogādā narkotiku pārbaudei

Otrdien aptuveni stundu pirms pusnakts Valsts policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Kungu un Zivju ielas krustojumu – tur iereibušais Vasilijs (dzimis 1984.gadā) lamājies necenzētiem vārdiem. Tā kā Vasilijs nav pakļāvies policijas darbinieku likumīgām prasībām un fiziski pretojies, viņš nogādāts Liepājas Reģionālajā slimnīcā uz aizdomu pamata par atrašanos narkotisko vielu ietekmē. Viņam noformēti protokoli par huligānismu un nepakļaušanos policijas darbiniekiem.

Meklētais guļ uz perona

30.septembrī ap trijiem naktī Pašvaldības policijas darbinieki izsaukti uz Liepājas staciju, kur uz vilciena perona guļot vīrietis. Likumsargi aizturējuši 1975.gadā dzimušo Aleksandru, kurš bijis stipri piedzēries. Tā kā izrādījies, ka vīrieti meklē Valsts policija, viņš pēc atskurbšanas nogādāts tur.

Iestūrē grāvī

Automašīnas "Audi A6" vadītājs, stūrējot spēkratu Grobiņā pa Rīgas ielu, aiz zīmes "Apdzīvotas vietas beigas" iebraucis kreisās puses grāvī. Cietušo nav, bet, lai noskaidrotu neizprotamās avārijas iemeslu, 1982.gadā dzimušais "Audi" vadītājs alkohola koncentrācijas pārbaudei nogādāts Liepājas Reģionālajā slimnīcā.

Šķir kaušļus

Pagājušajā sestdienā Pašvaldības policijā atskanējis palīgā sauciens no M.Ķempes ielas – kāds vīrietis sūdzējies, ka viņu sit. Norādītajā vietā policistus sagaidījis cietušais Mārtiņš, kurš norādījis uz kādu vīrieti kā uz uzbrucēju. Aizturot aizdomās turamo, tas likumsargu klātbūtnē atkārtoti mēģinājis Mārtiņam uzbrukt. Abi konfliktā iesaistītie nogādāti Valsts policijā apstākļu tālākai noskaidrošanai.