Kurzemes Vārds

00:21 Piektdiena, 29. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Mirusi, iespējams, narkomāne

21.oktobrī desmitos no rīta Valsts policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Ērgļu ielu Liepājā, kur kādā dzīvoklī tika konstatēts, ka mirusi 1974.gadā dzimusi sieviete. Kā norādīja Liepājas PRPP preses sekretāre Jolanta Knīse, vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas. Zināms, ka sieviete lietojusi narkotikas, bet nāves iemeslu noskaidros Tiesu medicīnas ekspertīzē, kur mirstīgās atliekas nogādātas. Policijā notikušā izmeklēšanai uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas – par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību.

Aplaupa kundzi

Mūsu pilsētā noticis kārtējais gadījums, kad uz ielas aplaupīts gājējs. Tas noticis 21.oktobrī ap pulksten 22.30 Palangas ielā. Pagaidām nenoskaidrots jaunietis aplaupījis 1942.gadā dzimušu sievieti, nodarot viņai miesas bojājumus. Uzbrucējs paņēmis rokassomiņu. Sieviete ievietota Liepājas Reģionālajā slimnīcā, kur mediķi viņai konstatējuši pleca traumu. Policija noskaidro iespējamo vainīgo personu.

Pusaudži apreibinās

22.oktobrī dažas minūtes pēc vieniem naktī Valsts policijas darbinieki Lēņu ielā 7, piektā stāva noliktavas telpā, aizturēja divus 1993.un 1991.gadā dzimušus zēnus, kuri bija reibuma stāvoklī. Tā kā likumsargiem radās aizdomas, ka pusaudži atrodas narkotisko vai citu psihotropo vielu iespaidā, viņi tika nogādāti Liepājas Reģionālajā slimnīcā ekspertīžu veikšanai.

Iestūrē grāvī

Otrdien ap pusdienlaiku brauciens Vērgales pagastā bēdīgi beidzies 1956.gadā dzimušam automašīnas "Opel Vectra" vadītājam. Vīrietis neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, netika galā ar spēkrata vadību, kā rezultātā iebrauca grāvī. Cieta pats vadītājs – viņš nogādāts Liepājas Reģionālajā slimnīcā.

Plīstot radiatoram, applaucējas vīrietis

22.oktobrī dažas minūtes pirms pieciem no rīta Pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz T.Breikša ielu 13 – kur vienā no dzīvokļiem esot plīsis apkures radiators un aiz dzīvokļa durvīm vaidot vīrietis. Kad likumsargi ieradušies notikuma vietā, vīrietis uz policijas darbinieku klauvēšanu un zvanīšanu nav atsaucies, informēja Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute. Durvis kopā ar namu pārvaldes darbiniekiem atvērtas. Izrādījies, ka vīrietis atrodas līdz potītēm ūdenī – viņš bija applaucējis kājas. Nekavējoties izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki, kuri 1941.gadā dzimušo vīrieti nogādājuši slimnīcā.

Namu pārvaldes "Jaunliepāja" avārijas dienestā trešdien uzzinājām, ka tūlīt pēc negadījuma sistēma atvienota. Vakar notikuši remontdarbi. Namu pārvaldes "Jaunliepāja" siltumtehniķis Edgars Krauklis pastāstīja, ka dzīvoklis, kurā notikusi nelaime, ir privatizēts. Plīsis vecs čuguna radiators, kas, visticamāk, savu laiku nokalpojis.

Kā zināms, uzņēmums "Liepājas enerģija" atbild par maģistrālajiem siltumtīkliem. Par iekšējiem tīkliem, caurulēm un radiatoriem, kas atrodas dzīvokļos, atbild telpu īpašnieks – privatizētajos dzīvokļos tas ir īpašnieks, īrētajos – telpu saimnieks. Viņam arī jāseko, kādā stāvoklī sistēma atrodas.