Kurzemes Vārds

02:55 Otrdiena, 23. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Ar gadu vecu bērniņu – grāvī

Neuzmanīga braucēja izraisītā satiksmes negadījumā cietis gadu vecs bērniņš. Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse informēja, ka tas noticis 26.oktobrī ap pulksten 15. Kāds vīrietis, vadot automašīnu "BMW 320" un krustojumā ar Ječu – Bārtas – Sedviņu autoceļu nogriežoties pa kreisi, nebija novaldījis spēkratu un iebraucis grāvī. Negadījumā cietis 2007.gadā dzimis bērniņš, kas nogādāts Liepājas Reģionālajā slimnīcā.

Cieš dzērājšofera izraisītā avārijā

Par spīti bargajiem sodiem dzērājbraucējiem mācības joprojām nav. 26.oktobrī īsi pirms pulksten 19 aizturēts 1967.gadā dzimušais Arnis, kas kunga dūšā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām stūrējis automašīnu "Peugeot 206" Bunkas pagastā pa vietējās nozīmes ceļu. Diemžēl kādu citu dzērājbraucēju likumsargiem laikus nebija izdevies aizturēt. 27.oktobrī stundu pēc pusnakts Pāvels (dzimis 1978.gadā), dzērumā vadot automašīnu "Mitsubishi Galant" Liepājā pa Mežu ielu, pie 31.b nama uzbraucis ielas labajā pusē stāvošai automašīnai "Fiat Ducato". Negadījumā cietis gan pats vadītājs, gan pasažiere. Abi nogādāti Reģionālajā slimnīcā. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Zog putuplastu

Svētdien ap pulksten 18 Liepājā, Salmu ielā, aizturēts 1964.gadā dzimis vīrietis, kurš no jaunceltnes centies nozagt divus iepakojumus ar putuplastu.

Saindējas pīpmanis

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes inspektore Rita Seļezņeva "Kurzemes Vārdam" pastāstīja, ka glābēji 26.oktobrī dažas minūtes pēc diviem dienā saņēmuši izsaukumu uz Viršu ielu 7. Piecstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā vienā no mājokļiem dedzis dīvāns. Noskaidrots, ka ugunsnelaimes izraisīšanā vainīgs 43 gadus vecs vīrietis, kurš aizmidzis dīvānā ar cigareti rokā. Pats neuzmanīgais pīpmanis bija saindējies ar dūmiem, taču no braukšanas uz slimnīcu atteicies.

Aizdegas griesti

24.oktobrī četrstāvu dzīvojamā mājā, K.Barona ielā 8, vienā no otrā stāva dzīvokļiem elektroīssavienojuma dēļ aizdegusies griestu siltumizolācija. Pateicoties glābēju operativitātei, lielu skādi sarkanais gailis nav nodarījis, arī cilvēki nav cietuši.