Kurzemes Vārds

16:51 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pirmā sleja

Nākamajam gadam jau 2000 abonētāju
Andžils Remess

Vēl tikai trīs dienas jūs varat abonēt laikrakstu "Kurzemes Vārds" nākamajam gadam par pašreizējo cenu. Saprotu, ka iepriekšējais teikums izklausās pārāk reklāmisks, taču jau tik bieži esam izvērsti skaidrojuši mūsu oktobra atlaižu akcijas motīvus un priekšrocības, ka atliek vienīgi atgādināt – tās izmantot jūs varat vēl tikai trīs dienas, un tad būsit pievienojušies tiem gandrīz 2000 cilvēku, kuri jau līdz šim nolēmuši uz "Kurzemes Vārda" abonēšanas rēķina gadā ietaupīt 7 latus un 20 santīmu.

Negribu liekuļot, redz, cik mēs esam labi un kā cienām savus lasītājus, rūpējoties par viņu naudas maciņiem, kaut arī mums pašiem līdz ar to ienākumu mazāk. Jā, finansiāli mums tas nav izdevīgi, taču abonētāju lielā atsaucība oktobra atlaižu akcijā rada drošības izjūtu. Jo šajā nedrošajā ekonomiskajā situācijā var pienākt brīdis, kad cilvēkiem lielākus izdevumus prasīs citas ikdienas vajadzības. Un vai tādā gadījumā visiem laikrakstu abonēšana būs prioritāte? Bet, jo vairāk abonētāju jau tagad, jo lielāka pārliecība, ka būs iespēja laikrakstu turpmāk veidot vēl atbilstošāku lasītāju interesēm. Varbūt kādam tas izklausās pārāk patētiski, taču tas ir vecum vecs princips, no kā iegūst abas puses – kā izdevēji, tā lasītāji.

Protams, tas nenozīmē, ka, šodien, rīt vai parīt neaizejot uz "Kurzemes Vārda" abonēšanas centru, jūs nākamgad paliksit bez mūsu laikraksta savās pastkastītēs. Tikai no sestdienas jums par "Kurzemes Vārda" abonēšanu būs jāmaksā dārgāk gan mūsu abonēšanas centrā, kur līdz pat gada pēdējai dienai varēsit abonēt "Kurzemes Vārdu", gan "Latvijas pasta" nodaļās, kur to sāks 1.novembrī.

Kuru no šiem piegādātājiem jūs izvēlēsities – tas ir jūsu pašu ziņā. Vai "Latvijas pastu", kas par katru abonēšanas operāciju vēl papildus prasīs komisijas maksu – 40 santīmu un jau līgumā ar izdevējiem paredzējis, ka laikrakstu var piegādāt arī vēlāk. Vai "Kurzemes Vārda" abonēšanas centru, kas nekādas komisijas maksas neprasa un garantē piegādes agri no rīta. Ja gada sākumā šo iespēju izmantoja ap 2500 abonētāju, tad tagad jau 3200. Gan ērtāk, gan lētāk.