Kurzemes Vārds

11:14 Otrdiena, 2. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Traktoru stūrē kunga prātā

Kunga prātā pie transportlīdzekļu stūres sēžas ne tikai šoferi. Nupat policijas nagos kritis arī kāds dzērājtraktorists. Kā pastāstīja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Administratīvā biroja 1.nodaļas priekšnieks Guntis Gēbelis, 26.oktobrī ap pusvieniem dienā Medzes pagastā aizturēts 1951.gadā dzimušais Uldis, kurš traktoru pa autoceļu Apriķi – Cīrava – Medze vadījis, būdams 0,99 promiļu skurbulī.

"Opel" spēkojas ar "Toyota"

Kārtējo satiksmes negadījumu mūsu pilsētā izraisījis neuzmanīgs braucējs. 27.oktobra agrā rīta stundā automašīnas "Opel Zafira" vadītājs, stūrējot braucamo pa Rucavas ielu, nav ņēmis vērā ceļa zīmes "Dodiet ceļu!" prasības un izraisījis sadursmi ar automašīnu "Toyota Celica". Cilvēki, par laimi, nav cietuši.

Sūdzas par zagļiem

Valsts policijā saņemts kādas liepājnieces iesniegums par zādzību. Kundze sūdzas, ka Skodas tirgū viņai no somas izzagta pase.

Netiek pie viskija

Pirmdien ap pieciem pēcpusdienā K.Zāles laukumā 8 aizturēts 1965.gadā dzimis vīrietis, kurš hipermārketā "Rimi" bija nozadzis viena litra tilpuma pudeli ar viskiju "Tullamore", kura vērtība ir 17,49 lati. Pie kārotās dziras garnadzis tā arī netika. Dzēriena pudele atgriezās veikalā, bet kārumnieks tās vietā tika pie protokola.