Kurzemes Vārds

07:55 Piektdiena, 14. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Autokreņķi vēršas plašumā

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē, kā vēsta tās preses sekretāre Jolanta Knīse, ienākusi informācija, ka nepatikšanas pēdējās dienās pastiprināti nākas piedzīvot automašīnu īpašniekiem. Spēkrati tiek gan zagti, gan bojāti.

Siļķu ielā no automašīnas "VW Golf" bagāžas nodalījuma pazudusi kaste ar instrumentiem un makšķerēšanas piederumi, īpašniekam nodarīts 80 latu liels materiālais zaudējums. Toma ielā savukārt aizturēta četru ap 20 gadus vecu personu kompānija, jo ir aizdomas, ka viena no tām savdabīgi izklaidējusies, metot pa logu tukšās pudeles. Protams, ka automašīnas "Opel Corsa" īpašniecei ir pamatotas pretenzijas, jo pudeles trāpījušas viņas četrriteņotajam draugam – ieplaisājis priekšējais vējstikls, radies arī nesmukums motora pārsegā. Šķēdes ielā mašīnai "Mazda 323 F" izsists aizmugures durvju loga stikls un no salona pazudusi servisa grāmatiņa, bet Dunikas ielā kāds stāvlaukumā sabojājis automašīnas "VW Transporter" slēdzeni. Visbeidzot Grobiņā, Kungu ielā, kāds pamanījies no slēgtas teritorijas nozagt kādam uzņēmumam piederošu automašīnu "VW Multivan". Spēkrats atradies Priekulē. Nez vai te jābūt Šerlokam Holmsam, lai nojaustu, ka vainīgais dzīvo Priekulē un no Grobiņas uz mājām nav gribējis iet kājām. Sākts kriminālprocess zādzības apstākļu un vainīgo personu noskaidrošanai.

Caur angāra sienu tiek pie pārtikas

Aizputē, Zvaigžņu ielā, tirdzniecības angārā divi vīrieši, atgriežot angāra skārda sienu, iekļuvuši tajā un no tirdzniecības vietām nozaguši dažādus pārtikas produktus. Par zādzību policijā sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana. Citviet, bet turpat Zvaigžņu ielā, kādam veikalam izsistas divas loga rūtis.

Ja kafiju, tad arī uzpīpēt

No veikala "Maxima" Klaipēdas ielā Sergejs mēģināja iznest trīs paciņas cigarešu, par tām nesamaksājot. Bet Jevgēņijs veikalā "Pie Sergeja" gribēja nepamanīts iznest kafijas iepakojumu. Nav zināms, vai abi pēc tam bija nolēmuši satikties un kafijot ar cigareti zobos. Nav skaidrs arī, kāpēc Sergejs nav gājis uz savu veikalu. Protams, ka pilsētā pirmdien arī citos veikalos notikušas zādzības. Piemēram, Ingus aizrautība ir veikalos "Maxima" zagt līmi "Moment", jo dažu dienu laikā viņš vairākas reizes pieķerts nemaksājam par līmi.

Pašā centrā uzbrauc gājējam

Pirmdien pēc pulksten 18, kad pilsēta jau bija tumsā ietinusies, cienījama vecuma vadītājs (dzimis 1928.gadā) ar automašīnu "Škoda Octavia" brauca Liepājā pa Lielo ielu, virzienā no Baznīcas ielas uz Jāņa ielas pusi, un nedeva ceļu gājējam, kurš šķērsoja Lielo ielu pa gājēju pāreju. Cietušais guvis miesas bojājumus un vēlāk nogādāts slimnīcā. Policijā uzsākts kriminālprocess.

Naids pret tramvaju

Pirmdien vēlā vakarā Rīgas ielā uzņēmuma "Liepājas tramvajs" teritorijā konstatēts, ka kādam tramvaja vagonam atlauzta vadītāja kabīnes piekaramā atslēga un kabīnē sabojāta plastmasas kaste, kurā atrodas elektroniskās reklāmas vadības sistēma. Iespējams, vainīgi nepilngadīgie, kuri esot manīti uzņēmuma teritorijas apkārtnē.

Iztraucē saldo dusu

Pēc policijas lūguma uz Ķempes ielu 5, bruņojušies ar diskzāģi, traucās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vīri, lai ar šo ierīci atvērtu dzīvokļa durvis. Kādam bija radušās aizdomas, ka tur dzīvojošais cilvēks atstājis mūs, pārējos mirstīgos. Par laimi, dzīvokļa saimniece saldi gulēja šaisaulē.