Kurzemes Vārds

21:31 Piektdiena, 27. novembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pirmā sleja

Dāvanā – laikraksts vai žurnāls
Kristīne Pastore

Pagaidām vēl ne radiostacijās, ne arī veikalos neskan Ziemassvētku melodijas, taču drīz tas viss būs. Ja esam ievērojuši, tad pirmie svētku atribūti šur un tur lielveikalos jau sāk parādīties, un, tikko kā lielā valsts jubileja būs aizvadīta, viss ies vaļā ar pilnu sparu. Sāksim gaidīt Ziemassvētkus un gadumiju un sāksim arī gādāt dāvanas. Jā, dāvanas... Cik patīkami tās saņemt un cik patīkami ir redzēt, ka paša dāvinātais saņēmējam sagādā prieku. Ar tādu domu tad arī dāvanas meklējam – lai sagādātu prieku.

Atzīšos, pirms diviem gadiem man lielu prieku sagādāja zem eglītes atrastā mazā paciņa. Sākumā gan jutos mazliet vīlusies – kāds skops Ziemassvētku vecītis! Un ar dalītām jūtām tinu vaļā. Paciņā mandarīns. Hmm... Un tam apkārt aptīts papīra gabaliņš. Interesanti! Ritinu vaļā. Un tur! Un tur – mana iemīļotākā žurnāla abonements! Veselam gadam! Paldies vecītim! Kā gan es varēju iedomāties, ka viņš man būs sagādājis vilšanos. Kādu vilšanos! Mans prieks bija liels, jo līdz šim žurnālu pirku kioskā. Vienkārši tā man šķita ērtāk – ejot uz darbu, turpat kioskā arī nopirku. Bet tagad man tas bija pastkastītē visu gadu, katru nedēļu. Un teikšu pavisam atklāti, man bija priecīgāks mājupceļš no pirmā stāva līdz dzīvoklim, jo tagad pastkastītē saņēmu ne tikai kārtējos rēķinus un reklāmas materiālus, bet arī to, ko gaidīju.

Ja kādreiz aizkavējās – piktojos un pat papurpināju. Gan jau ne viens vien ir saņēmis šādu dāvanu un zina, kā tā var iepriecināt. Es arī pati esmu saviem tuviniekiem dāvinājusi gan laikrakstu, gan žurnālu abonementus. Un zinu kādu sievieti, kas savai kaimiņienei, sirmai kundzei, kas dzīvo lielā, lielā pieticībā, jau vairākus gadus dāvina "Kurzemes Vārda" abonementu. Vecā sieviete par to ir ļoti priecīga, jo pati šādu prieku nevar atļauties – naudiņas nepietiek. Tāpēc varbūt šī ir viena no idejām, kā iepriecināt tuviniekus, draugus, kaimiņus vai vēl kādu gaidāmajos svētkos vai tikpat labi arī dzimšanas dienā – uzdāvināt kāda laikraksta vai žurnāla abonementu.

Vienīgi jāatceras, ka tas ir jādara laikus, ja šo dāvanu vēlamies noformēt pasta nodaļā, jo pēdējā diena, kad to ir iespējams izdarīt, ir 15.decembris, kas, starp citu, pienāks pavisam ātri. Abonēšanas centrā "Kurzemes Vārds" izvēlēties laikrakstus un žurnālus gan sev, gan kādam citam var līdz pat decembra beigām, bet varbūt tomēr nevajag nemaz tik ilgi gaidīt, jo labs tas darbiņš, kas padarīts, un galu galā pašās gada beigās naudiņa daudz vairāk būs vajadzīga kam citam – svētku tērpam, svētku galdam un vēl citām lietiņām.