Kurzemes Vārds

19:36 Ceturtdiena, 3. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Aktuāls viedoklis

Pilsētas avīze ir manas dzīves daļa
Kārlis Jēkabsons,
laikraksta "Kurzemes Vārds" ilggadējs lasītājs

Esmu bijis pazīstams gan ar pirmās Latvijas laikā iznākošo "Kurzemes Vārdu", tad lasījis arī Liepājas pilsētas laikrakstu "Komunists" padomju gados, un kopš vēsturiskā nosaukuma atjaunošanas atkal esmu uzticīgs "Kurzemes Vārda" lasītājs. Tāpēc pateikt dažos teikumos to, kā vērtēju laikrakstu, nemaz nav iespējams, jo tad man jāvērtē visa sava dzīve. Jo pilsētas avīze ir manas dzīves daļa. Kopā ar to esmu nodzīvojis visu savu garo mūžu, sekojot līdzi norisēm gan pašu pilsētā, gan Latvijā un visā pasaulē.

Nevaru pateikt, kas būtu maināms, jo man "Kurzemes Vārdā" patīk viss, reti kurš raksts paliek neizlasīts. Katram jau droši vien kāds cits temats ir tuvāks, kā man, piemēram, tas ir sports. Kādreiz visgaidītākās bija A.Rītiņa publikācijas par kaislībām Liepājas futbola laukumos. Diez autors vecs būtu palicis, ka vairs neraksta? Labi, ka vēl ir pasaules notikumu apskati pirmdienās, ko vienmēr izlasu no pirmās rindiņas līdz pēdējai.

Domāju, ka "Kurzemes Vārds" vienmēr ir bijis viens no pilsētas simboliem. Lai gan avīze vairāk vai mazāk atspoguļo katra laikmeta ideoloģiju, "Kurzemes Vārds" mūslaiku sabiedriskās un politiskās norises vienmēr pratis atspoguļot, parādot viedokļu un uzskatu daudzveidību, dzīves patiesumu. Tas man šķiet vispareizākais ceļš un avīzes pievilcības garants.

Runā, ka tagad avīzes lasa mazāk. Par saviem mazbērniem pateikt nevarēšu, bet es no "Kurzemes Vārda" atteikties nevaru, jo bez tā nespēju iedomāties savu ikdienu. Ja avīze arī turpmāk būs liepājniekiem interesanta un vajadzīga, rādīs pilsētas dzīvi un komentēs notiekošo, tad diez vai tai trūks uzticīgu lasītāju. To arī novēlu "Kurzemes Vārdam" jubilejā!