Kurzemes Vārds

18:40 Ceturtdiena, 3. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Es domāju tā

Ko jums nozīmē "Kurzemes Vārds"?

"Kurzemes Vārds" ir viena no visvecākajām avīzēm Latvijā un šodien atzīmē 90.dzimšanas dienu. Mums ir daudz abonentu, daudz uzticamu lasītāju. Ko jums nozīmē avīze "Kurzemes Vārds"? To jautājām ielās satiktajiem gājējiem.

Saulstars Timbers, pensionārs:
– Ja lasa avīzi, tad var uzzināt visādus interesantus jaunumus kā par Liepāju, tā arī šo to par Latviju. Es avīzi cītīgi pērku un, kad sāku lasīt, tad vienmēr no pēdējās lapas. Pat nezinu, kādēļ tā! Nevaru gan iedomāties, ka Liepājai nebūtu savas avīzes.

Olga Ivanova, pensionāre:
– Avīze taču ir mūsu dzīve, es bez tās pilnīgi noteikti nevaru iztikt, jo tur ir visi jaunumi. Man avīze vajadzīga obligāti. Dažreiz lasu un brīnos, dažreiz dusmojos, citreiz priecājos. Kā jau dzīvē!

Vivija Reine, strādā uzņēmumā:
– Avīzē ir ziņas un jaunumi. Kā lai citādi uzzina, kas pilsētā notiek? Tāpat sludinājumi. Tajos ir viss – ko pārdod un pērk, kas miris. Ir kino repertuārs, sporta ziņas. Mēs ģimenē avīzi lasām visi.

Rasma Vēvere, strādā uzņēmumā:
– Ja gribi zināt, kas pasaulē un Liepājā notiek, tad avīze ir jālasa. Citas ziņas ātrāk parādās televīzijā, bet avīzi pats vari izšķirstīt, lasīt atkārtoti. Dažreiz rubrikā "Pa drāti vēstī lasītājs" tādas muļķības sarakstītas, ka jābrīnās, kur cilvēki visu to ņem. Bet lasīt interesanti!

Ivans Trifonovs, pensionārs:
– Mani ļoti interesē, kas notiek, ko cilvēki dara, ar ko nodarbojas, kādi procesi pilsētā aktuāli. To visu var atrast avīzē, ko lasu katru dienu. Ja cilvēks ir zinātkārs, tad viņu viss interesē. Ja avīzes nebūtu, tad dzīvotu kā maisā.