Kurzemes Vārds

18:23 Ceturtdiena, 3. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Sniegs sabojā auto

Otrdien no rīta Meža ielā automašīnas "BMW 323" īpašnieks nelaimīgā kārtā atskārta, ka, iespējams, diennakts tumšajās stundās attaisītas pasažiera puses durvis un no salona nozagta automagnetola "Panasonic", bet no bagāžas nodalījuma nozagts pastiprinātājs, informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse. Materiālais zaudējums - 130 lati.

Mazāka skāde - 40 latu zaudējumi - nodarīti automašīnas "Audi 80" īpašniekam Ganību un Zāļu ielu krustojumā. Viņa mašīnai nolauzts labās puses spogulis, nogriezts benzīna sūknis, kā arī nozagti četri dekoratīvie diski.

Nelaime, kas nākusi no debesīm, ne zagļu rokām savukārt pārsteigusi automašīnas "Subaru Impreza" īpašnieku. Spēkratu Friča Brīvzemnieka ielā sabojājis no jumta krītošs sniegs. Cietis mašīnas jumts un priekšējais stikls.

Slīd un slīd

Turpinoties ziemai raksturīgiem laika apstākļiem, notikušas vairākas sadursmes uz ceļa un arī ārpus ceļa platuma robežām. Tā, piemēram, nakts melnumā Kalvenes pagastā kāds šoferis, vadot automašīnu "VW Sharan" no Rīgas uz Liepāju nobrauca no ceļa grāvī un apgāzās. Cietušo nav. Aizgājušajās brīvdienās pie Skrundas uz jumta pamanījās nolikties arī mašīna, kurā bija sasēduši Liepājas grupas "The Briefing" dalībnieki. Nu labi, ka sveikā tikuši cauri gan cilvēki, gan aparatūra.

Pie skolas pazūd videokamera

Nepatīkams incidents noticis Aizputē - virs vidusskolas galvenās ieejas durvīm nozagta novērošanas kamera. Radīts materiālais zaudējums Ls 350 vērtībā.

Zādzības no dzīvokļiem

Sakņu ielā dzīvokļa saimnieks konstatējis, ka uzlauztas viņa mājokļa durvis un no tā nozagta nauda. Tādus pašus nedarbus garnadži pastrādājuši arī Oskara Kalpaka ielā. Tur no dzīvokļa nozagta nauda, televizors "Philips" un digitālais fotoaparāts "Samsung". Kurš tagad var pateikt, kur drošāk glabāt naudu - dzīvoklī vai bankā? Materiālos zaudējumus noskaidro. Par zādzībām sākti kriminālprocesi.