Kurzemes Vārds

18:07 Ceturtdiena, 3. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Sports

Metalurgu kvintets starp kandidātiem
Andris Sudmalis

"Liepājas metalurga" hokejisti šogad ir regulāri viesi Baltkrievijā, un tikpat regulāri pāri Austrumu robežai dosies līdz pat pavasarim. Iespējams, ka vairākiem metalurgiem decembrī būs iespēja kāpt uz kaimiņu ledus arī Latvijas izlases sastāvā.

No 18. līdz 20.decembrim Gomeļā norisināsies tradicionālā Poļesjes kausa izcīņa, uz kuru Latvijas izlase bija uzaicināta arī šā gada sākumā, bet rīkotājiem iedeva kurvīti, jo valstsvienības galvenais treneris Oļegs Znaroks nebija mierā ar to, ka apakšgrupā bija paredzēts spēlēt pret Slovēniju, ar kuru Latvijas izlase bija ielozēta vienā grupā arī pasaules čempionātā Kanādā, bez tam treneris bija skeptiski noskaņots par šā turnīra sportisko pusi.

Līdzīgs scenārijs bija iespējams arī šogad, tikai nu Slovēnijas vietā bija Ukrainas valstsvienība, ar kuru Latvijai jāmērojas spēkiem olimpiskajā kvalifikācijā. Šogad rīkotāji ņēma vērā mūsējo iebildumus, tādējādi vairs nav nopietnu šķēršļu izlases braucienam uz Gomeļu.

Oļegs Znaroks nosaucis izlases kandidātu sarakstu, kurā iekļauti pieci "Liepājas metalurga" hokejisti: vārtsargi Dmitrijs Žabotinskis, Imants Legzda un uzbrucēji Edijs Brahmanis, Vladimirs Mamonovs, Māris Grāvītis.