Kurzemes Vārds

06:53 Otrdiena, 11. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Lūgums palīdzēt

Liepājas policija lūdz iedzīvotāju palīdzību, lai atpazītu nezināmu mirušu vīrieti, kura līķis atrasts šā gada 13.decembrī E.Tisē un Ganību ielas krustojumā. Vīrieša pazīmes: ap 40–45 gadus vecs, 177 cm garš, normālas ķermeņa uzbūves, taisni melni mati. Apģērbs: balti strīpains T-krekls, zilgani raibs flaneļa krekls, tumšs džemperis, melnas džinsu bikses ar melnu ādas jostu, tumšas sporta bikses, pelēka virsjaka, brūni šņorzābaki. Īpašas pazīmes: 3 cm gara brūce uz labās rokas apakšdelma lejasdaļas. Visiem, kam zināma jebkāda informācija par šo vīrieti, lūgums zvanīt pa tālruni 02, 112, 63404502, 63404602, 63404531 vai 63404539 vai vērsties tuvākajā policijas iestādē.

Meklē Leldi Triško

Liepājas Policijas pārvalde meklē Leldi Triško (dzimusi 1989.gadā), kura šā gada 14.decembrī pulksten 21 Liepājas rajona Vaiņodē, Teātra ielā 7, izgājusi no savas dzīvesvietas un līdz šim brīdim nav atgriezusies. Viņas pazīmes: augums 150 cm, gaišbrūni pusgari mati. Bija ģērbusies tumši brūnas krāsas virsjakā, tumšas krāsas džinsu auduma biksēs, kājās brūnas kurpes ar papēdi. Ja zināma jaunietes atrašanās vieta, policija lūdz sniegt informāciju pa tālruni 63404531, 63404539, 63404602 vai 63404502 vai vērsties policijā personīgi.

Nešpetnais Artūrs

Valsts policijas darbiniekiem Lielajā ielā trāpījies pagalam negantā noskaņojumā esošais, tikai 18 gadu vecumu sasniegušais Artūrs, kurš, pēc policijas preses sekretāres Jolantas Knīses sacītā, bijis "alkohola reibuma stāvoklī, huligānisku tieksmju vadīts, pretojās policijas darbiniekiem, kuri pildīja dienesta pienākumus, nepakļāvās policijas darbinieku likumīgām prasībām pārtraukt likumpārkāpumu un centās aizbēgt". Protams, ka par šādiem nodarījumiem Artūram pienācās vismaz administratīvā pārkāpuma protokols. To jaunietis arī dabūjis.

Apzog ārstus un traktoristus

No zagļiem nav pasargāts neviens, arī ārsti un traktoristi. Tā, lūk, no neaizslēgta ārsta prakses kabineta nozagts portatīvais dators "Siemens". Bet Nīcas pagastā uz Klampju – Jūrmalciema autoceļa kāds vīrietis konstatējis, ka no neaizslēgta traktora pazudis viņa naudasmaks, kurā bijis vairāk nekā 200 latu.

Viena stirna izdzīvoja

Trešdien šoferiem Kalvenes pagastā braucamajiem priekšā divas reizes izskrējusi stirna. Automašīna "BMW" uz Rīgas šosejas uzbraukusi dzīvniekam, kas pēc tam aizskrējis mežā, bet bēdīgāk gājis stirnai, kas gadījusies ceļā automašīnas "Opel Vectra" vadītājam. Šis dzīvnieks gājis bojā.

Nelegālā velnišķā dzira

Ceturtdien Lietuviešu ielā 6–15 Pašvaldības policijas Analītiskā dienesta darbinieki konstatējuši, ka dzīvokļa īrniece Natālija savā dzīvoklī uzglabā 3 litrus nelegālā alkohola. Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute informēja, ka uzsākta lietvedība par nelegālās dziras glabāšanu.