Kurzemes Vārds

15:33 Piektdiena, 13. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Apzog kuģu būvētavu

Sestdien kuģu būvētavā, Roņu ielā 4, secināts, ka ceha durvīm kāds atlauzis piekaramo atslēgu un no telpas nozagtas divas slīpmašīnas, metināšanas kabelis, metināšanas stieple un gāzes reduktors. Radīti ap 700 latu lieli materiāli zaudējumi. Sākts kriminālprocess, informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse.

Degvīns un forele

Svētkiem laikus gatavojas arī tie liepājnieki, kas par precēm veikalos mēdz nemaksāt. Galvenokārt viņi grib sarūpēt alkoholu. Piemēram, veikalā "Cento" Inga gribējusi par velti tikt pie degvīna pudeles. Degvīns veikalā "Maxima", Cukura ielā, tik ļoti vilinājis arī Juriju, ka viņa ķešā ieslīdējušas veselas divas pudeles kristāldzidrā dzēriena un tām līdzi vēl vīna pudele, saldējums un forele. Taču Jurijs, ar neveiksmi negribēdams samierināties, dienu vēlāk uz to pašu veikalu devies vēlreiz. Arī šoreiz viņš pieķerts un, nojaušot, ka nu vairs nebūs labi, aizturēšanas laikā pretojies un meties bēgt. Citā veikalā "Maxima", Siena ielā 2, Dainis paķēris vīnu un degvīnu. Bet Denisam un Sergejam vairāk pie sirds gājis viskijs. Viņi neatkarīgi cits no cits veikalā "Maxima", Klaipēdas ielā, centušies tikt pie viskija pudelēm, par tām nesamaksājot. Nav ziņu, vai kāds no garnadžiem zagtās mantas būtu paspējis sasist vai nogaršot.

Sieva uzbrūk ar nazi

Pašvaldības policijas dežūrdaļā ieradies vīrietis ar durtu brūci sejā. Vairāk nekā 70 gadu vecais vīrietis paskaidrojis, ka viņam ar nazi iedūrusi sieva. Cietušais nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekiem.

Uzjautrina policistus

Sestdienas vakarā neadekvātu uzvedību demonstrējis kāds liepājnieks. Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute informēja, ka atbildīgais dežurants Pašvaldības policijas video novērošanas kamerā pamanījis, ka vīrietis pie policijas ēkas lauž nost dzelzs margu. Kad savādnieks aizturēts, viņš paskaidrojis, ka dzelzs stienis viņam nepieciešams, lai kāptu pāri žogam. Varbūt to gribējis izmantot kā kārti lēcienam? Tā kā aizturētais bijis krietni iereibis, viņš ievietots īslaicīgās aizturēšanas telpās atskurbt un saņemt sevi rokās.