Kurzemes Vārds

14:13 Pirmdiena, 24. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Sports

BK "Liepājas lauvas" slīkst parādos
Miks Kuncītis

Ekonomiskās krīzes iespaidā nopietnās grūtībās nonācis basketbola klubs "Liepājas lauvas", kas pilnā apmērā nav izmaksājis algas komandu jau pametušajiem spēlētājiem – Salvim Mētram un Uģim Viļumam. Tāpat arī vairākiem pašlaik klubā esošajiem basketbolistiem algu izmaksas pilnā apmērā aizkavējušās.

Nu jau komandas "ASK/Buki" basketbolists Salvis Mētra "Kurzemes Vārdam" pastāstīja, ka viņš joprojām nav saņēmis pelnītā atalgojuma daļu par novembri un visu par decembri. Tāpat klubs nav samaksājis līgumā atrunāto mācību maksu pilnā apmērā. "Cik tad ilgi var paļauties uz solījumiem, kas jau nākamajā brīdī mainās, turklāt kluba vadītāju attieksme ir vienkārši nesaprotama – viņi mani ignorē, piemēram, vairākkārt, šķiet, apzināti neatbild uz telefona zvaniem. Es tikai vēlos saņemt to, kas man pienākas, jo galu galā visiem ir grūti laiki," stāsta S.Mētra, piebilstot, ka vēlreiz klubam nosūtīšot vēstuli, bet, ja piecu dienu laikā nekas nemainīsies, tad viņš ir gatavs spert nākamo soli – tiesāties. Telefonsarunā ar Uģi Viļumu izdevās noskaidrot, ka arī viņam alga neesot izmaksāta pilnā apmēra, taču pašreizējais komandas "Barons/LMT" spēlētājs vēl pagaidīšot līdz solītajam laikam.

BK "Liepājas lauvas" direktors Artūrs Košeļevs nenoliedza, ka atsevišķiem basketbolistiem algas ir aizkavējušās, taču viņš sola, ka, līdzko būs pieejami līdzekļi, minētie spēlētāji pelnīto naudu saņems. Tomēr Salvja Mētras sakarībā Košeļevs atzina, ka klubs viņam esot parādā tikai par 19 "Liepājas lauvās" pavadītajām dienām. Mētra gan teica, ka viņš balstīšoties tikai uz vasarā parakstīto līgumu, nevis ļausies Liepājas klubam sevi apmānīt: "Kluba vadītāji man cenšas iestāstīt, ka līgums esot parakstīts tikai līdz pērnā gada beigām, nevis sezonas beigām, kā tas ir patiesībā."

Arī "Liepājas lauvu" valdes priekšsēdētājs Artis Lagzdiņš atzina, ka ekonomiskā situācija pašreiz ir sarežģīta, un neslēpa, ka arī vairāki vēl joprojām komandā esošie basketbolisti algas nav saņēmuši pilnā apmērā. "Reālā situācija pašreiz ir tāda, ka mēs nevaram atļauties neko vairāk, kā tikai solīt, jo mums brīvu līdzekļu vienkārši nav, jo nevar galu galā spēlējošajiem basketbolistiem nemaksāt vispār," sacīja Lagzdiņš, piebilstot, ka šobrīd nav iespējams pateikt, kad parādi tiks dzēsti.