Kurzemes Vārds

18:10 Sestdiena, 22. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Pirmā sleja

Pasteidzieties izgāzt savu niknumu
Andžils Remess

Cienījamie lasītāji! Ja jūs vēlaties mūsu laikrakstā izgāzt savu niknumu, bet cits arī žulti uz tām partijām un personām Liepājā un rajonā, kas, jūsuprāt, vainojamas visās nebūšanās, arī globālajā finanšu un ekonomikas krīzē, tad iesaku pasteigties. Vēl pagaidām lasītāju viedokļu rubrikā publicēsim gan jūsu nievas un zākāšanos, gan arī cildinājumus, ja tādus uzskatāt par nepieciešamu paust. Taču līdz pašvaldību vēlēšanām vairs tikai nedaudz vairāk nekā trīs mēneši, un drīz vien partiju un deputātu kandidātu šāda veida reklamēšanu un antireklamēšanu pārtrauksim. Tā esam rīkojušies pirms katrām pašvaldību un Saeimas vēlēšanām, un tā rīkosimies arī tagad.

Protams, tas nenozīmē, ka līdz 6.jūnijam laikrakstā neparādīsies neviens kandidāta uzvārds, vienalga, labā vai sliktā nozīmē. Jo būtu dīvaini rakstīt par Liepājas un novada norisēm, bet ignorēt šajās norisēs iesaistīto amatpersonu, uzņēmēju, ārstu, skolotāju, mākslinieku uzvārdus tikai tāpēc vien, ka šie cilvēki kandidē pašvaldību vēlēšanās. Publikācijās stāstīsim arī par to, kā kandidāti tiekas ar vēlētājiem, kā partijas izpildījušas (vai nav izpildījušas) pirms četriem gadiem solīto, kā risinājušās līdzšinējās pašvaldību vēlēšanas, kā mainījusies cilvēku attieksme pret tām, rīkosim kandidātu diskusijas, un tā tālāk. Ar vārdu sakot, pievērsīsim vēlētāju uzmanību šim notikumam, lai pēc iespējas mazāk būtu tādu, kuri 6.jūnijā paliek malā, bet pēc tam vaimanā, ka atkal nav ievēlēti īstie tautas kalpi.

Tāpat kā parasti, katra partija ar savām iecerēm, ar savu programmu, ar saviem kandidātiem varēs iepazīstināt apmaksātos reklāmas laukumos vēlēšanu likumā paredzētajā apjomā. Uzsveru – tikai stāstīt par savu partiju un tās kandidātiem, nevis zākāt politiskos sāncenšus.

Tāpēc vēlreiz atgādinu – izmantojiet iespēju vēl pagaidām izteikt savus vērtējumus lasītāju viedokļu rubrikā. Pareizāk būtu, ja jūs to darītu konstruktīvi, kaut vai atgādinot, ko gaidījāt, bet nesagaidījāt no tās partijas, kuru atbalstījāt vēlēšanās pirms četriem gadiem. Taču saprotu, ka tas ir sarežģītāk, nekā šaustīt visu un visus, tāpēc arī izgāziet savu negantumu mūsu laikraksta slejās, kamēr tas vēl iespējams. Drīz tam pieliksim punktu.