Kurzemes Vārds

10:33 Sestdiena, 18. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Pilsētas centrā sadeg auto

Una Zāģere

Vakar no rīta lielas jukas bija Lielās un Jūras ielas krustojumā. Tur dega vieglā automašīna.

"Kurzemes Vārds" negadījuma vietā noskaidroja, ka Jūras ielā, pāris metru no krustojuma ar Lielo ielu, liesmas bija pārņēmušas automašīnu "Audi 80". Glābt spēkratu neizdevās ne tā saimniekam, ne ugunsdzēsējiem – mašīna sadega.

1990. gadā ražotā spēkrata saimnieks Dainis pastāstīja, ka viņš stāvējis, luksoforā degot sarkanajam signālam, un gribējis šķērsot Lielo ielu, kad sadzirdējis tādu kā klikšķi. Kad viņš sācis braukt, no auto motortelpas sākuši celties dūmi. Dainis un viņa sieva paspējuši izkāpt no spēkrata, arī mantas nav sadegušas. Taču pūles ar ugunsdzēšamajiem aparātiem apdzēst liesmas bijušas veltas. Dainis stāsta, ka dzēst sācis nekavējoties. Izpūtis gan savu ugunsdzēšamo aparātu, gan kāda garāmbraucēja un pat piebraukušās policijas ekipāžas aparātus. Taču nesekmīgi. Pāris minūšu laikā spēkrats sadedzis.

Notikušais vīrietim radījis zaudējumus aptuveni 450 līdz 500 latu apmērā. Kādēļ spēkrats aizdedzies, esot grūti spriest. Varbūt vainīgs īssavienojums elektrosistēmā. Taču Dainis pieļauj, ka varētu būt radusies plaisa degvielas sistēmā, kādēļ mašīna aizdegusies.