Kurzemes Vārds

21:46 Svētdiena, 16. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Sports

Daiļslidotāju sezonas noslēgums
Normunds Mihailovs

Svētdien "Liepājas metalurga" ledushallē notika daiļslidošanas sezonas noslēguma pasākums, kurā piedalījās kupls dalībnieku skaits. Individuālajos, pāru un grupu priekšnesumos savu prasmi slidot demonstrēja gan Liepājas jaunie daiļslidotāji, gan viesi no Rīgas.

Pasākums tika rīkots, lai jaunie daiļslidotāji varētu parādīt saviem vecākiem, radiniekiem un draugiem, kuri bija ieradušies kuplā skaitā, sezonas laikā iemācīto un jautrā atmosfērā atvadīties no pagājušās sezonas. Skatītājus priecēja dažāda vecuma Liepājas jaunieši, kuriem pievienojās arī daži pieaugušie daiļslidotāji, kā arī daiļslidotāju pāris no Rīgas, kuri šogad startēja Latvijas čempionātā. Jaunieši uzstājās ar programmu, kuru bija demonstrējuši pirms tam arī Itālijā.

Iespējas sevi parādīt tika dotas visiem, arī meitenēm, kuras mācās slidot tikai pāris mēnešu. Skatītāji katram priekšnesumam veltīja skaļus aplausus. Pasākuma nobeigumā tika dota iespēja parādīt savu varējumu uz slidām arī jauniešu vecākiem un citiem viesiem. Organizatori atzina, ka bērniem šovs ļoti paticis un ka tiks atkārtoti līdzīgi pasākumi arī nākamajā sezonā.

Nekorekta braukšana startā
Andris Sudmalis

Obervaldē ir aizvadīts Vācijas ADAC ūdens motosporta čempionāta pirmais posms F-4S klasē, kurā piedalījās arī komandas "UPB Energy" pilots Mārtiņš Morozs.

Kvalifikācijas braucienā Mārtiņš no uzvarētāja atpalika par trim sekundēm un uzrādīja piekto labāko laiku starp deviņiem sportistiem no Vācijas, Zviedrijas un Latvijas. Pirmajā sprinta braucienā Mārtiņš finišēja 6. vietā, otrajā - 7. vietā un kopvērtējumā ierindojās 6. vietā.

Sprinta braucieni Mārtiņam nebija pārāk veiksmīgi, jo starta taisnē pilotu braukšana bija visai nekorekta, kādēļ sekoja sīkas sadursmes, par ko daži braucēji saņēma tiesnešu aizrādījumus.

Bet finālbraucienā Mārtiņam veicās nedaudz labāk un pēc pirmā pagrieziena liepājnieks atradās 4. vietā, tomēr jau pēc diviem apļiem viņam nācās piekāpties Zviedrijas braucējam. Atlikušo distanci M. Morozs sīvi cīnījās ar Vācijas braucēju, bet 18. aplī, apdzenot atpalicējus, nedaudz kļūdījās un atkrita uz 6. vietu, kurā arī finišēja. Savukārt par sacensību uzvarētāju kļuva Vācijas sportists Stefans Hāgins.

Kopumā Vācijas ADAC čempionātā paredzēti seši posmi, tai skaitā pa vienam Dānijā un Nīderlandē, bet nākamais 30. maijā notiks Horsenā (Dānija). Mārtiņš Morozs šogad paredzējis piedalīties visos posmos.

T:Miks/bildes/m_morozs_uz_starta: Kļūda apdzenot atpalicējus Mārtiņam Morozam liedza ierindoties augstāk par 6.vietu.

Florbolā noskaidroti pusfinālisti
Normunds Mihailovs

15. vidusskolā noskaidroti Liepājas pilsētas florbola čempionāta šā gada pusfinālisti, kuri sestdien cīnīsies par iekļūšanu finālā.

No B apakšgrupas izslēgšanas spēlēs iekļuva komandas "F.F.K. Livonija", "Kurši 3", "Kurši 4" un "F.F.K. Livonija 2", bet komandu "Dāmas" gaida cīņa ar vienību "Liels auto" par 9. – 10. vietu.

Ceturtdaļfināla pirmajā spēlē "Kurši 2" visai vieglā spēlē apspēlēja komandu "F.F.K. Livonija 2" ar 10:1. Otrajā spēlē līdzjutējus priecēja sīva un spraiga cīņa, kurā tikai pēcspēles metienu sērijā uzvaru ar 5:4 izcīnīja "Kurši 1", pārspējot "Kurši 3". Lai gan savā ceturtdaļfinālā "F.F.K. Livonija" spēles sākumā izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr, pateicoties labai spēlei trešajā trešdaļā, uzvaru ar rezultātu 7:4 izcīnīja "Veselības grupa". Dienas pēdējā spēlē par pārsteigumu parūpējās komanda "Kurši 4", kas spēja atspēlēties un uzvarēt "Fīniksas kaķus" ar 5:4.

Pusfinālā savā starpā cīnīsies "Kurši 1" un "Kurši 2", kā arī "Kurši 4" un "Veselības grupa".

Neizšķirts sparingā ar lietuviešiem
Ints Grasis

"Liepājas metalurga" komanda, izmantojot pauzi virslīgas kalendārā, "Olimpijas" stadionā sacentās ar Šilutes futbola klubu. Spēle beidzās neizšķirti 2:2.

Spēlē nepiedalījušies futbolisti (Kļava, Soloņicins, Grebis, Surņins, Karlsons) puspajokam iejutās treneru ādā, jo Rīdigers Abramčiks sēdēja savrup tribīnēs, bet Vladimirs Osipovs notiekošo laukumā vēroja no augstākas pozīcijas uz pilsētas vēsturiskajiem nocietinājumiem.

Vārtus liepājnieku labā guva aizsargi – Ivanovs un Jemeļins, bet laukumā pabija arī vairāki dublieru komandas futbolisti. Ar lielu interesi mūsu treneri vēroja jaunā uzbrucēja Rakela darbību. Kā nekā līdz transfēru logam nav palicis daudz, bet vienošanās ar Kastneru un Karlsonu pagaidām ir spēkā tikai līdz jūlijam.