Kurzemes Vārds

21:34 Svētdiena, 16. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Pārdozē medikamentus

20. maija pievakarē no kāda Kārklu ielas dzīvokļa uz Liepājas Reģionālo slimnīcu nogādāta 1992. gadā dzimusi jauniete, kura bija saindējusies, pastāstīja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse. Pirmatnējā informācija rāda, ka cietusī pārdozējusi medikamentus, lai mazinātu kuņģa sāpes, taču policija izzina visus notikušā apstākļus, cēloņus un sekas.

Šķiras no dzīves nošaujoties

20. maijā Valsts policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Salmu ielu 5, kur aiz garāžu kooperatīva "Līgo 12" atrasts 1960. gadā dzimuša vīrieša līķis ar šautu brūci krūtīs. Notikuma vietā atrastie lietiskie pierādījumi liek domāt, ka vīrietis lēmumu aiziet no dzīves pieņēmis pats. Visu traģiskā notikuma apstākļu noskaidrošanai policijā uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas – par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību.

Atkārtoti pārkāpj noteikumus

20. maijā ap pulksten 18.30 Spīdolas ielā 33 Pašvaldības policijas darbinieki aizturējuši 1959. gadā dzimušo Veru, kas palaidusi suni bez pavadas, informēja preses sekretāre Ineta Mikute. Kad sieviete lūgta pārtraukt likumpārkāpumu, tā sākusi policistus lamāt. Tad sieviete aicināta iekāpt policijas mašīnā, lai uzrakstītu protokolu, bet viņa nav pakļāvusies likumīgajām prasībām. Tagad Verai ir protokoli par suņa palaišanu bez pavadas, sīko huligānismu un ļaunprātīgu nepakļaušanos policijas darbiniekiem. "Kurzemes Vārds" noskaidroja, ka minētā sieviete ir Vera Puškarjova, kura jau iepriekš saukta pie kārtības par tādu pašu pārkāpumu. Jau rakstījām, ka kundze, kaut arī atzina, ka palaiž suņus pilsētā skriet bez uzpurņa un pavadas, uzskata, ka sodīta nepamatoti.

Apdzirda nepilngadīgos

Trešdien Pašvaldības policijas Nepilngadīgo lietu nodaļas darbinieki pilsētas tirdzniecības vietās pārbaudījuši, vai nepilngadīgajiem netiek pārdots alkohols un tabakas izstrādājumi. Pārkāpums konstatēts veikalā "Brigs", K. Ūliha ielā 15/17. Pārdevējai, 1964. gadā dzimušajai Tamārai uzrakstīts protokols. Tāpat reida laikā aizturēti seši jaunieši, kuri lietojuši alkoholiskos dzērienus sabiedriskā vietā. Visiem noformēti protokoli.

Izbeigs procesu bojā gājušā kapteiņleitnanta lietā

Aprīlī pie Papes bojā gājušais Latvijas Jūras spēku kapteiņleitnants Aleksandrs Hrenovs nāves brīdī bijis vieglā alkohola reibumā, aģentūru LETA informējusi Palangas Policijas komisariāta preses sekretāre Ērika Kļaugiene. Ekspertīzē konstatēts, ka A. Hrenova asinīs bijušas 0,6 promiles alkohola. Tuvākajā laikā kriminālprocess šajā lietā tiks izbeigts. A. Hrenova nāves cēlonis bijusi noslīkšana, vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas.

"Kurzemes Vārds" jau rakstīja, ka jūrā pie Papes 11. aprīļa vakarā pazuda vīrietis. Tas bija 1959. gadā dzimušais kapteiņleitnants A. Hrenovs. Viņa mirstīgās atliekas jūra izskaloja Lietuvas teritorijā, tādēļ kaimiņvalstī tika uzsākts kriminālprocess.